Geweldig nieuws uit Wall Street Journal Opsporing verzocht bij Brand Goede service 7,0 6,8 6,5 6,2 6,0 6,0 5,8 4,6 4,6 3,4 3,0 In het vorige nummer van Heineken NL magazine stond er al een kort berichtje over: het wereldwijd toonaangeven de dagblad The Wall Street Journal heeft Heineken onlangs uitgeroepen tot het lekkerste bier van de Verenigde Staten. Het was het resultaat van een blinde smaaktest waarin een testpanel van geoefende bier drinkers verschillende bieren kreeg voorgeschoteld. Opmerkelijk was dat de doorgaans vaderlandslievende Amerikanen in een blinde test hun eigen bieren zoals Budweiser of Miller niet alleen nauwelijks herkenden, maar ook het minst lekker bleken te vinden. De proevers wezen Heineken aan als beste bier en betitelden het als een 'soepel, lekker drinkbaar en niet te zoet bier, met genoeg body en een lekker hoppige smaak'. iiiiiiiiii Heineken Pilsner Urquell Samuel Adams Boston Lager Saranac Adirondack Lager Brooklyn Pilsner Victory Prima Pils Youngling Traditional Lager Beck's Budweiser Coors Banquet Beer Miller High Life 'Clean, pleasant, good flavour' 'Good aftertaste that fades fast' 'The most complex of all' 'Deep honey- amber color' 'Low levels of hop- bitter ness' 'Nice and chewy' Mild- maybe too mild' 'Thin and watery' Not much taste' 'It's dull' 'Like kissing your sister' Brand haalde half augustus de pers met het nieuws dat honderdduizenden exemplaren van de nieuwe goudkleurige bierkratjes worden vermist. Volgens directeur Peter van Besouw zijn de kratjes erg populair bij studenten, die ze gebruiken als nacht kastje of tv-meubel op hun kamers. "Dat is niet de bedoeling, althans niet zo massaal. Normaal gesproken hebben we een extra voorraad achter de hand, maar ook daar zijn we nu haast doorheen." Brand plaatste daarom advertenties in een groot landelijk ochtendblad met het verzoek om de kratjes terug te brengen. Of die tot het gewenste resultaat hebben geleid is bij het ter perse gaan van dit nummer van Heineken NL magazine nog niet bekend, maar de gratis publiciteit is natuurlijk mooi. MOGEN WE UW NACHTKASTJE TERUG? c smaak van Brand wordt door steeds meer mensen ontdekt, i ook onze gouden kratjes blijken zeel" gewild, want lang niet icrccn brengt ze terug. Daarom hebben we een vriendelijk crock: levert u de kratjes a.u.b. weer in Dan kan onze brouwerij e Brand liefhebbers weer voorzien van échte smaak Sommige mensen mopperen over de bediening in de horeca, maar in Zweden was een klant onlangs zo tevreden dat hij de serveerster als fooi een Porsche gaf. De serveerster dacht aanvankelijk met een grapjas te maken te hebben, maar niets was minder waar. Het bleek te gaan om een Porsche 924 uit 1979 ter waarde van ruim 3200 euro. "Er moet wel wat aan gebeuren, bijvoorbeeld een likje verf, maar verder doet alles het prima", aldus de serveerster. (Bron: www.nu.nl) [8] Heineken nl

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 8