Gregor Westenburger Milly Verbunt-van Ravenstein RECHT UIT HET HART waakt aan de poort van Zoeterwoude en kan niet wachten op de nieuwe Heineken Galaxy-glazen om die toe te voegen aan zijn privé-verzameling. werkt bij de Technische Service Organisatie in Den Bosch. Zij helpt de horeca bij alle tapstromen, storingen en retourstromen en moet nog even wennen aan het Galaxy-glas. Heineken nl maqazine [131 "Het opvallendst is dat het glas slank blijft, van onder tot boven. Daardoor krijg je niet meteen zo'n grote plens in je mond als je het glas achterover slaat, zoals bij de ouderwetse stieren nek-glazen met die grote verruiming bovenin. Een biertje aan de bar beleef je straks dus meer. Terecht dat het zo wordt geformuleerd. Zelf houd ik meer van fluitjes. Dat glas is lekker dun en licht, zonder dikke rand. Een fluitje leidt niet af van waar het om gaat: het bier. Ik denk dat de Galaxy door zijn gewicht en dikte misschien wat afbreuk doet aan de inhoud, maar de vorm heeft toch wel iets van een uitvergroot fluitje. Hij zal mooi staan bij mijn verzame ling glazen van Heineken en Amstel. Ik heb een speciale vitrine in de woonkamer. Mijn vrouw vindt het prima, hoor. Ze spaart mee." "Wat ik van het nieuwe Heineken Galaxy-glas vind? Leuk dat jullie zoiets vragen aan iemand die niet betrok ken is bij marketing. Ik moet erg wennen, hoewel het een mooi glas is. Persoonlijk vind ik het wei een beetje lijken op een bloemenvaas. Ik zeg erbij dat ik alleen een small glas in handen heb gehad. Geen idee hoe de medium en large glazen aanvoelen. Ik ben benieuwd hoeveel cc die andere glazen worden en na tuurlijk wat de prijzen zullen zijn aan de tap. Veel vrouwen zullen wel voor small kiezen, zoals ze nu nog vaak kiezen voor een fluitje. Verder vind ik het glas vrij dik en zwaar, maar ze blijven daardoor bij het stapelen nog langer heel dan het klassieke stieren nekmodel. En dat de Galaxy wereldwijd wordt geïntrodu ceerd, dat vind ik positief."

Heineken NL Magazine | 2005 | | pagina 17