173 Sinterklaas op bezoek in Zoeterwoude i Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 17 december 2003 Jaargang 7 Heineken 1 Sinterklaasfeest in Zoeterwoude 5 2 Kerstmenu 6 3 Opening crossdockbanen 4 Total Productive Management Dag van de techniek Ondernemingsraad Foto van de maand Sociale begeleidingsregeling 9 Eerste fase overkapping gereed 10 Hengelsportvereniging 11 Tapbier verkrijgbaar 12 Winnaars veiligheidspuzzel Zaterdag 29 november was het weer zover. Sint Nicolaas heeft de Brouwerij weer kunnen vinden, zodat onze ruim 450 kinderen de oude goedheiligman de hand konden schudden. Vanaf half tien werden de kinderen met hun ouders door de groene dubbeldekkers opge haald bij het parkeerterrein P2. Dit vonden de meeste kinderen al een belevenis. Dat niet ieder een bovenin kon zitten was een beetje jammer. In de prachtig versierde Hooiberg, waar ieder zijn kleurplaat kon inle veren, werden alle kinderen voor zien van limonade en speculaas. Clown BoBo en 'goochelmevrouw' Racey zetten een kolderieke show neer met ballonnen en goochelnum- mers. Na de pauze werd het beken de lied 'Sinterklaasje kom maar bin nen met je knecht' ingezet en warempel... daar kwam hij met vier echte Pieten, blij van zin. Er waren dit keer ook heel veel kleine Pietjes aanwezig Nederland Supply Helaas, hij was snipverkouden. Waarschijnlijk kou gevat op de stoomboot. Dokter Pilletje, in de haast opgetrommeld door de Hoofdpiet, meldde dat de Sint waar schijnlijk last had van de Spaanse griep. Gelukkig kon dokter Pilletje hem met injecties en medicijnen weer op de been helpen. Na enkele opzwepende meezing- liedjes over Oya Lélé en Cowboys, waarbij de temperatuur van de Sint weer steeg en hij zijn mijter verwis selde voor een cowboyhoed, kreeg ieder kind weer een prachtig cadeau. In de middag werd het pro gramma herhaald voor de iets oude re kinderen. Aan de gezichten te zien was ieder een tevreden. Met speciale dank aan alle vrijwilligers. Personeelsvereniging Heineken Zoeterwoude

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 1