Kruiswoordpuzzel kantoorveiligheid Maarten Plug 25 jaar in dienst Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Doe mee en win! Stuur de ingevulde puzzel onder vermelding van je naam en adres op naar Bart van Eunen, BK 2.13. Onder de goede inzendingen die voor 5 december binnen zijn, wordt een leuke prijs verloot. De oplossing maken we samen met de winnaar bekend in Leven in de Brouwerij nummer 173. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Horizontaal: Verticaal: 3. Bescherming tegen ongevallen en letsel 1. Werken met computers 5. Eerste hulp bij ongevallen (afkorting) 2. Verantwoordelijkheid voor veiligheid, 6. Risicovol gezondheid en welzijn 9. Verwonding door scherp voorwerp 4. Aanpassing van de werkplek aan de mens 10. Gevoel veroorzaakt door overbelasting 7. Ergonomisch hulpmiddel voor uw voeten 11. Vermindert de kans op polsklachten 8. De kans dat een bepaald gevaar ook werkelijk 14. Dingen die u moet weten optreedt 15. Regelgeving door de overheid 12. Elektriciteitskabel 16. Uit de hand gelopen vuur 13. Arbeidsomstandigheden (afkorting) 17. Andere term voor muisarm Ed van Willegen en Maarten Plug Op 23 oktober was het 25 jaar geleden dat Maarten Plug, de nestor van de teamleiders Verpakken, de vissersboot verruilde voor de Bottelarij van Heineken. Niet omdat het varen hem verveelde, maar omdat zijn vrouw een regelmatiger leven wilde hebben. De cultuurshock tussen het vrije leven op het grote water en het bedienen van de etiketteermachine was groot. Het feit dat hij opeens een horloge nodig had, was één van de dingen die Maarten is bijgebleven. Op zee nam je rust als er tijd voor was, in de Bottelarij was alles tot op de minuut bepaald. Maarten ver trouwde ons toe dat hij na een week dacht: 'waar ben ik aan begonnen'! Dat die twijfel toch snel voorbij ging, bleek wel uit de vele leuke momenten en anekdotes die samen met enkele col lega's van het eerste uur werden opge haald tijdens de bijeenkomst met koffie en taart om het 25-jarig jubileum van Maarten te vieren. En zo is het gekomen dat Maarten hier nu al 25 jaar met veel plezier (op de eerste week na...) werkt. Taco Zantinge, Verpakken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 7