Afscheid Wilbert Raaijmakers Heineken Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Afscheid Wilbert Raaijmakers 2 Jubileum John Rotmensen 3 Vervolg Afscheid Wilbert 4 Profiel Manuel Soares-Neves 5 november 2003 Jaargang 7 5 Release Electronic Quality System 6 Ondernemingsraad 7 Foto van de Maand 8 Vordering Colonnelaanoverkapping Woensdag 22 oktober nam onze unitmanager Wilbert Raaijmakers afscheid van de Brouwerij in Zoeterwoude. Tijdens het brouwerijbiertje werd onder het genot van een drankje en een heerlijk buffet op een informele manier afscheid van hem genomen. Naast mooie woorden, cadeaus en bloemen, werd een lied voor Wilbert gezongen door de bedrijfsleiders, waarin werd teruggeblikt op zijn tijd op de Brouwerij. Om 15.00 uur legde Wilbert die dag zijn werk als unitmanager neer en was het tijd om naar de hal van het Bedrijfskantoor te gaan waar veel medewerkers van de Brouwerij bijeen waren gekomen voor een biertje en het afscheid. Na een uurtje van bier tjes en lekker eten, werd Wilbert naar voren gehaald voor het officiële gedeelte van zijn afscheid. Ook al kon Marc Gross niet persoon lijk op het afscheid aanwezig zijn, wilde hij toch nog wat zeggen. Via een videoboodschap wenste Mare Wilbert veel succes met zijn nieuwe baan als chief technical officer van de nieuwe Brau Union AG in Oosten rijk en bedankte hem onder andere voor zijn successen op de Brouwerij en zijn hulp bij de Nederlandse taal. Na deze leuke boodschap nam Ed van Willegen het woord. Wilbert begon ooit bij Verpakken en zette daar zijn eerste stappen naar resul- Marc Gross vanaf de video taatgerichtheid. Uiteindelijk werd Wilbert 3,5 jaar geleden unitmanager en wilde hij met de Brouwerij in Zoeterwoude de beste zijn. Ed schet ste Wilbert als een harde werker met discipline, structuur en overzicht, met een enorme focus op getallen. vervolg op pagina 3 Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 1