169 Barcodes in het Technisch Magazijn Plantvrije waterstraten 29 oktober 2003 Jaargang 7 Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Heineken 1 Barcodes in het Technisch Magazijn 2 Nieuwe PVPP filters 3 Kleurencertificaat 4 Afscheid Wout Smit Jubileum Yvonne Wilmot Ondernemingsraad Veiligheid Strijd om Vlieland-cup Het Technisch Magazijn gaat al zijn artikelen voorzien van een barcode. Wat houdt dit in? We zijn allemaal wel eens een keer in een super markt geweest. Je weet wel, als je partner geen zin heeft om boodschappen te doen. In de schappen zien we artikelen liggen die voorzien zijn van een prijs in een voor ons duidelijke taal. Wat we op deze artikelen ook zien, zijn een aantal verticale streepjes van verschillende diktes, een zoge noemde streepjescode (barcode). Deze geeft in abracadabra-taal dezelfde informatie. Bij de kassa wordt van alle artikelen de streepjescode gescand, je betaald met je pasje en klaar is Kees. In het Magazijn gaat het straks niet anders. Je komt binnen, zoekt en pakt watje nodig hebt. Bij de balie scan je watje meeneemt en geef je de hoeveelheid op. Tenslotte scan je de werkorder of kostenplaats en je eigen naam en klaar is Kees. Wanneer gaat het gebeuren? Ons streven is om eind december te beginnen met deze nieuwe manier van uitgeven. We gaan dan tevens over van een gesloten naar een 'open' magazijn. In de komende periode gaan we iedereen die moet worden geautoriseerd, uitleggen hoe het werkt met duidelijke werkinstruc ties en alle artikelen en stellingen coderen. We houden jullie op de hoogte van het verloop van het project. Technisch Magazijn leder jaar worden de waterstraten (sloten) op het Heineken-terrein plantvrij gemaakt. Niet alleen omdat het er schoner uitziet, maar ook omdat dat verplicht is. Het Water schap kwam vrijdag 17 oktober schouwen (controleren) of dit wel goed is gebeurd. De rechte stukken worden altijd met een machine schoongemaakt. Deze kan echter niet in de hoekjes komen, waar de planten ook moeten worden verwij derd. Deze onbereikbare stukken worden met de hand schoonge maakt, zodat het Waterschap geen vuiltje in het water vindt. 'u Met een mes worden de planten losgesneden Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 1