Mag ik SI mij even voorstellen... -- Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Dagelijks worden wij geconfron teerd met obstakels in of op de rijweg, zoals verkeersdrempels, rotondes, chicanes, verandering van de bestrating aangevuld met her en der geplaatste plantenbak ken, zwerfkeien en zelfs Heineken- kratten komen we tegen. Wij ervaren deze zaken als hinder lijk, omdat wij altijd via de snelste en kortste route onze werkplek wil len bereiken om aldaar enthousiast aan het werk te gaan. Alle obstakels die wij tegenkomen ervaren wij maar als hinderlijk, nietwaar? In ons hart weten wij wel dat al deze voorzieningen, die door de wegbeheerder zijn aangebracht maar één doel hebben. Namelijk het bevorderen van de verkeers veiligheid. Soms is de bedoeling van de weg beheerder niet helemaal te verkla ren (zie de bijgaande foto's). Beoordeel de situaties eens kritisch en wellicht hebt u suggesties voor verbetering. Ik ben benieuwd. Bart van Eunen Cor van Helden zeventien jaar volgehouden met een korte onderbreking om mijn dienstplicht te vervullen. Eind 1993 werd ik door familie-omstandigheden gedwongen om Ik ben Cor van Helden en sinds twee weken werkzaam als rayontechnicus Colonne 1 bij Verpakken. Ik ben vader van vijf kinderen, allemaal in de puberteit en woon gelukkig samen met mijn huidige vrouw Anita. Ik ben 1 september 1978 begonnen als operator in opleiding binnen de afdeling Brouwen te Zoeterwoude. Na mijn oplei dingsperiode ben ik als operator gaan werken in de 5-ploegendienst. Dit heb ik in dagdienst te gaan werken en heb toen een tijdelijke functie vervuld als projectbegeleider. Ook heb ik in deze periode mijn HTS werktuigbouwkunde in de avonduren gehaald. In februari 2003 ben ik naar Vrumona verhuisd om aldaar de functie van coördinator pro ductietechniek van de afdeling Energie en Siroophal te gaan vervullen. Maar eens een brouwer wordt een verpakker, dus met ingang van 15 september 2003 ben ik weer in Zoeterwoude aan de slag gegaan. Weer 'thuis' geeft een goed gevoel en in ieder geval veel minder reistijd. Cor van Helden, rayontechnicus Colonne 1, Verpakken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 7