Sluiting loket Heineken-kas k Entree Bedrijfskantoor in een nieuw jasje 1 m lil C i m 2 Woensdag 8 oktober: Donderdag 9 oktober: Vrijdag 10 oktober: Zaterdag 11 oktober: Zondag 12 oktober: Maandag 13 oktober: Dinsdag 14 oktober: Woensdag 15 oktober: Donderdag 16 oktober: Vrijdag 17 oktober: Zaterdag 18 oktober: Zondag 19 oktober: Maandag 20 oktober: Dinsdag 21 oktober: Woensdag 22 oktober: Varkensreepjes met tagiiatelie Verdi en Italiaanse salade Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, atjar en kroepoek Gestoomde witvis met gekookte aardappelen, worteltjes en Hollandaisesaus Een halve kip met Vlaamse frites, rauwkost en frietsaus Twee enchilada's met witte koolsalade Een boerenomelet met aardappelkroketjes of gekookte krieltjes, broccoli en kaassaus Lasagne Bolognese met Italiaanse salade Stamppot andijvie met spekjes, een rundergehaktbal en jus Bami Goreng met een drumstick, een gebakken ei, atjar, kroepoek en pindasaus Gebakken kibbeling met twee röstirondjes of aardappelpuree, groene salade en ravigotesaus Twee broodjes hamburger met frites en frietsaus Twee kipschnitzels, spicy spirals, frietsaus, currysaus met uitjes en appelmoes Gefrituurde mosselen met gebakken aardappelschijfjes of gekookte krieltjes, rauwkost en tartaarsaus Holsteiner schnitzel met American Wedges of gekookte krieltjes, spinazie gratinee en champignonsaus Zeeuwse rijsttafel De loketten van de Heineken-kas in diverse vesti gingen sluiten per 1 november. Dit geldt ook voor Zoeterwoude. De medewerkers van de Kas waren er altijd om u te helpen met uiteenlopen de financiële transacties, zoals het opnemen of storten van geld van of op uw spaarrekening. Of om uw declaraties of incidentele (reis)- voorschotten te regelen. Voor deze diensten worden goede alternatieven geboden, waardoor de Heineken-medewerkers geen hinder van de sluiting ondervinden. De infor matie hierover vindt u in de folders die via de post worden verspreid en op de mededelingenborden. Het vertrouwde gezicht achter de Kas, Cor Groote, werkte de afgelopen der tien jaar met veel plezier bij de Kas en het Postagentschap, dat reeds in mei dit jaar werd gesloten. "Ik vind dat alles goed is geregeld. Het is voor sommige medewerkers misschien alleen even wennen na al die jaren." Met het sluiten van de Kas, beëindigt Cor ook zijn loopbaan bij Heineken. "Volgend voorjaar word ik 57,5 jaar en dan ga ik heerlijk van mijn vrije tijd genieten. Per 1 maart ga ik met de ROWOR, de overplaatsingsregeling van Heineken." Het kan de bezoekers van het Bedrijfskantoor niet onopgemerkt voorbij zijn gegaan: de werk zaamheden aan de entree. Er is opnieuw geverfd, de ramen hebben een applicatie gekregen en de bar is vernieuwd en verplaatst. Het verf- en appliceerwerk is inmid dels afgerond. De bar is al wel ver plaatst, maar nog niet helemaal af. De opknapwerkzaamheden worden half oktober afgerond. Voorheen zat de bar achter in de ruimte, wat een onhandige plaats was wanneer er een receptie werd gehouden. Hij staat nu in het midden waardoor er een beter overzicht is. Daarnaast is de bar gro ter geworden en heeft hij in plaats van een, twee tapzuilen gekregen en krijgt hij een heel nieuw, gezelliger uiterlijk. lil De bar heeft een nieu we plaats gekregen De entree, netjes geschilderd

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2