Heel ploeg C van EVM helpt - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 8 oktober 2003 Jaargang 7 Heineken I 1 Heel EVM Helpt 2 Kas sluit definitief 3 Werkzaamheden op de zuivering 4 Profiel Dirk Ouwehand 5 Onderhoudsstop 6 Ondernemingsraad 7 Foto van de maand 8 Opleidingsdag Verpakken In juni was er een interne actie op touw gezet door Heineken, onder de naam 'Heel Holland Helpt'. Als prijs zouden aan de winnaars VlP-kaar- ten worden uitgereikt voor de voetbalwedstrijd Nederland - Oostenrijk. Ploeg C van EVM deed mee aan de actie en na vele ongeduldige dagen van wachten, kwam het verlossende woord. Ploeg C van EVM bleek de winnaar te zijn. Onze ploeg mocht vijftien VIP-kaarten in ontvangst nemen. Uiteraard gingen wij zelf en de overige kaarten hebben wij verdeeld over de andere ploegen van EVM. Ook medewerkers van de Poortcontrole en OS mochten mee profiteren van het geluk van ploeg C. Op 6 september was het zover en zijn Nederland Supply we met twee busjes vertrokken rich ting De Kuip om de wedstrijd bij te wonen. Daar aangekomen werden wij door Heineken, met een drankje en een hapje, in de Old Trafferd zaal ont vangen. We kregen een Heel Holland Helpt t-shirt uitgereikt om alvast in de sfeer te komen. In deze zaal konden wij voor de wedstrijd, in de rust en na de wedstrijd terecht voor de nodige versnaperingen. Perfect geregeld dus! De zitplaatsen in het M-vak waren ook geweldig, tussen verschillende promi nenten en profvoetballers. De dag was helemaal perfect toen de scheidsrechter het eindsignaal gaf en Nederland met 3-1 had gewonnen. Nadat wij nog een laatste drankje hadden gedronken en wat handen hadden geschud van onder andere Makaij en De Boer, gingen we weer richting Heineken. Al met al een gezellige en geslaagde dag. EVM, ploeg C

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 1