Mag ik <1mij even voorstellen... Woensdag 24 september: Donderdag 25 september: Vrijdag 26 september: Zaterdag 21 september: Zondag 28 september: Maandag 29 september: Dinsdag 30 september: Woensdag 1 oktober: Donderdag 2 oktober: Vrijdag 3 oktober: Zaterdag 4 oktober: Zondag 5 oktober: Maandag 6 oktober: Dinsdag 7 oktober: Woensdag 8 oktober: Koude zaim met vissalade en een pistolet Ajam pedis met ketjapsaus, sambalboontjes, mie en kroepoek Lekkerbekje met gekookte of gebakken krieltjes, wortelen of peultjes en ravigote- of cocktailsaus Biefstuk met Vlaamse friet, appelmoes, pindasaus en frietsaus Kip Bonne Femme Spare ribs met knoflooksaus, appelmoes, patat frites of gekookte krieltjes Spaghetti Bolognese met Italiaanse salade Hutspot met een sukadelapje, spekjes en jus Nasi goreng met een drumstick, een gebakken ei, atjar, kroepoek en pindasaus Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, texane en geroosterde aardappelen Twee kipspiesen, Koninginne melange, patat frites met frietsaus Loempia speciaal met gebakken rijst, pindasaus, atjar en kroepoek Kaap Verdische stoofschotel met gekookte aardappelen of witte rijst en Mexico melange Tartaartje met gebakken uien, gebakken aardappelschijfjes of gekookte krieltjes, mayonaise en cordiale melange Varkensreepjes met tagiatelli verdi en Italiaanse salade Hoi, mijn naam is Astrid Schellinger hout. Ik ben in dienst bij Heineken sinds 1992 en begon als chemisch analiste bij HTS. Vervolgens heb ik na zeven jaar een ommezwaai gemaakt door aan de slag te gaan als secreta resse bij het Pensioenfonds. Weer Astrid Schellingerhout anderhalfjaar later ben ik verhuisd naar Productie en ben ik als secreta resse voor de afdeling BTD/UC, en heel even voor Brouwen, gaan wer ken. Nu werk ik per 1 september op de afdeling Bouwbureau HNS als admi nistratief medewerkster. Dit doe ik samen met Frea Lodewijk en ik heb een duobaan met Marjolein Rams. Mijn eerste indruk van deze afdeling is: dynamisch, hectisch en een prima team dat zeer ambitieus is. Ik ben getrouwd met Ruud, samen hebben wij twee kids, Joey van bijna 9 en Kaylee van 7. We zijn een supersportief gezin. Ikzelf doe aan waterpolo. Vroeger op hoog niveau, tegenwoordig doe ik het wat rusti ger aan (echter nog even fanatiek). Ook geef ik training aan de pupillen en coach ik een team. Als er buiten al het sporten nog tijd over is, lees ik graag een boek of kijk ik graag een goede film. Wellicht spreken we elkaar nog in de toekomst. Die kans is, gezien de aard van de afdeling waar ik nu werk, natuurlijk erg groot... Groetjes, Astrid Schellingerhout, Bouwbureau HNS

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2