RSI-tip Bedankt 25 jaar in dienst 2 Woensdag 10 september: Donderdag 11 september: Vrijdag 12 september: Zaterdag 13 september: Zondag 14 september: Maandag 15 september: Dinsdag 16 september: Woensdag 17 september: Donderdag 18 september: Vrijdag 19 september: Zaterdag 20 september: Zondag 21 september: Maandag 22 september: Dinsdag 23 september: Woensdag 24 september: Koude Noordzee visschotel en een pistolet Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, atjar en kroepoek Gestoomde witvis met gekookte aardappelen, worteltjes en Hollandaisesaus Een halve kip met Vlaamse frites, rauwkost, frietsaus en pindasaus Twee enchilada's met witte koolsalade Een boerenomelet met aardappelkroketjes, broccoli en kaassaus Lasagne Bolognese met Italiaanse salade Een koude vleesschotel met huzarensalade en een pistolet Bami Goreng met een drumstick, een gebakken ei, atjar, kroepoek en pindasaus Gebakken kibbeling met twee röstirondjes of aardappelpuree, groene salade en ravigotesaus Twee broodjes hamburger met frites, frietsaus en pindasaus Twee kipschnitzels, twisters, frietsaus, currysaus met uitjes en appelmoes Gefrituurde mosselen met gebakken of gekookte krieltjes, rauwkost en tartaarsaus Holsteiner schnitzel met gekookte krieltjes, spinazie gratinee, American Wedges en champignonsaus Koude zalm met vissalade en een pistolet Om het onderwerp RSI-preventie blijvend onder de aandacht van de mede werkers te brengen, plaatst Leven in de Brouwerij anti RSI-tips. Voor meer informatie over RSI en het voorkomen hiervan, kun je terecht op de speciale RSI-website op BrowseHuis (onder Personeel Organisatie). Zorg voor noodzaak tot bewegen op je werk! Zet printers en archiefkasten op een zodanige afstand van je werkplek datje wel moet bewegen. Haal zélf koffie. 1 februari 2003 H.J.W. van der Bijl DCS Binnenland, Colonne 6, ploeg E Beste collega's van de Interne Dienst. Na tien jaar ga ik de Interne Dienst verlaten! Per 1 september ben ik een nieuwe uitdaging aangegaan als secretaresse BTD/UC (BK-219). Tot eind 2003 ben ik nog wel een dag in de week bij de Interne Dienst te vin den voor BHV-werkzaamheden. Ik wil jullie allemaal bedanken voor de fijne samenwerking in de afgelo pen jaren. Tot ziens! Carola Verkerk

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2