we Nieuwe heftrucks voor DCS Export Opknapbeurt buitenkant Bedrijfskantoor a ,rn r Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Opknapbeurt Bedrijfskantoor 2 Menu 3 Jubileum Boukhrissa 4 DCS Export op BrowseHuis 10 september 2003 Jaargang 7 5 Colonnelaanoverkapping 6 Stroomloze dag wordt opleidingsdag 7 10 jaar Afvaldepot 8 Plattegrond Brouwerij Drie weken geleden heeft Firma Still drie nieuwe Alle nieuwe trucks die DCS voor heftrucks bij DCS Export afgeleverd. Het gaat hier om een truck voor de schepbelading en twee trucks voor de mechanische belading. schepbelading heeft aangeschaft, zijn voorzien van een joystick. Met deze joystick kunnen wij de truck besturen: voor- en achteruit, heffen, neigen en shiften. De trucks van de mechanische bela ding hebben dit niet. Deze worden nog op de oude manier, met hendels, bestuurd. Hiermee moet heel wat secuurder worden gewerkt. Het gaat daarbij vaak om centimeters. Op de mechanische trucks zit een afschuif- mechanisme. Daarmee wordt de pal let onder de dozen vandaan gescho ven en opgevangen door de speciale De joystick van de heftruck voor schepbelading brede platte vorken die op de mecha nische truck zitten. In de container worden de dozen weer afgeschoven en wordt de container via een bepaald patroon geladen. Distributie Middelen Beheer DCS Export ■nv Omdat er moest worden geschilderd, is in augustus de noord- en oostgevel van het Bedrijfskantoor schoonge maakt. Het schoonmaken gebeurde met grote borstels, die ook in de auto- wasstraten worden gebruikt. Met een stellage werden de borstels langs de gevels van het gebouw gehesen. Op de weg omhoog werd het gebouw met zeep schoongemaakt en op de terug- Met grote borstels werd het BK schoon gemaakt Na de verfbeurt ziet alles er weer netjes uit weg van de borstel naar beneden, met water. De zuidkant van het kantoor is al eer der aan de beurt geweest, nu waren de noord- en oostzijde nodig aan een opknapbeurt toe. Het gebouw was helemaal grauw geworden en is in middels na de schoonmaakbehande- ling weer mooi licht. Het was ook dui delijk te zien waar de borstels waren gebleven, daar liet hij een schone witte baan achter. De schoongemaakte delen zijn ook geschilderd, zodat alles er weer netjes uitziet. Bouwbureau HNS Heineken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 1