Trots op de Brouwerij - 3 - 3 - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 28 augustus 2003 Jaargang 7 Heineken rouwerij 1 Familie-excursies 5 2 Helderbierkelder vol 6 3 Nieuwe brouwerijmanager 4 Profiel: Ariane den Hollander 8 Colonnelaanoverkapping Veiligheid Nijmeegse Vierdaagse OR 9 Shared Services 10 Jubileum Sharma 11 WK Rugby 12 Fietsen in de Ardennen werden vol interesse bekeken. De excursie werd na een kort ritje terug naar De Hooiberg, afgesloten met een heerlijk koel drankje en een lek ker hapje. Een geslaagde excursie dus! Leven in de Brouwerij ging een middag mee op een van de familie-excursies, die tijdens de zomermaanden op de Brouwerij in Zoeterwoude werden georganiseerd. Vrijdagmiddag 8 augus tus kwamen maar liefst honderd personen voor deze excursie, een recordaantal deze zomer! Partners, ouders, kinderen onder begeleiding; de Heineken-medewerkers namen hun familie mee om hen kennis te laten maken met het bedrijf waarvoor ze werken. Door de enorm grote opkomst, werd de groep in tweeën gesplitst. Er past immers geen honderd man in de Heineken-bus. Na een drankje bij ontvangst, ging om 14.00 uur de eerste groep de filmzaal in om een eerste indruk van Heineken te krij gen. Na de indrukwekkende film werd de groep in de bus over het Heineken-terrein langs alle beziens waardigheden gereden, waarbij ze van een van de rondleiders een uit gebreide uitleg kregen. De rondleiding werd vervolgd in de Brouwerij, waar de medewerkers en hun familie via de brouwketels (waar het ontzettend warm was) naar de verpakkingslijnen werden geleid. Vol trots vertelden enkele medewerkers hoe het brouwproces in zijn werk gaat. Vooral de verpakkingslijnen Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 1