Mag ik SI mij even voorstellen... Veilig zonnen Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Ik ben Ruud van der Poel en sinds 15 mei de nieuwe teamleider bij de afdeling Bewaking/Beveiliging. Ik ben 19 jaar getrouwd en heb twee kinde ren: een dochter van 17 en een zoon van 15 jaar. In 1981 ben ik begonnen bij Heineken op de afdeling Brouwen in de 5-ploegendienst. In 2000 ben ik overgestapt naar de dagdienst in de functie van projectmedewerker Brouwen. Deze functie is vooral bedoeld om door te stromen, van daar dat ik in die tijd met een bedrijfskundige hbo-opleiding ben begonnen. Op dit moment ben ik bezig met de voorbereiding op mijn afstudeeropdracht die zeker te maken zal hebben met zelfsturende teams. De sport die ik beoefen, is bad minton wat ik bij MVKV doe. Verder kom ik vanuit Voorschoten veel met de fiets naar het werk. Andere hob by's schieten er op het ogenblik bij in, door de tijd die ik aan mijn familie en aan mijn studie wil besteden. Anders ben ik bezig met geschiedenis en spe cifiek de eerste wereld oorlog De overstap van de productieafdeling naar een ondersteunende afdeling lijkt een grote stap. Zoals ik tot nu toe ben opgevangen binnen mijn nieuwe afde ling, heb ik het zo nog niet ervaren. Natuurlijk gaat het er heel anders aan toe, er gebeurt meer dan alleen de mensen aan de balie te woord staan en het bedienen van de slagbomen. Het is ook de bedoeling om komend jaar geregeld iets in Leven in de Brouwerij te schrijven over de afdeling Bewaking/Beveiliging. Ruud van der Poel Veiligheidsdeskundigen hebben vaak de nare eigenschap om te pas en te onpas te waarschuwen voor alle mogelijke gevaren die je bedreigen. Zelfs als je op het punt staat van een welverdiende vakantie te gaan genie ten, komt hij aanzetten met regeltjes voor verantwoord zonnen, hoe bedenkt hij het. Ga gerust op vakan tie, maar leest eerst de tien gouden regels voor verstan Geniet ervan, je verdient he Bart van Eunen Tien gouden regels voor verstandig zonnen 1. Geniet van de zon, maar denk aan uw huid. 2. Maak geen verschil tussen ultra violette straling van de echte zon of van bruiningsapparatuur. De huid doet dat ook niet. 3. Draag buiten zo veel mogelijk een zonnehoed/-klep en kleding. 4. Zoek schaduw op in plaats van volle zon, zeker tussen 12.00 en 15.00 uur. 5. Als u lang in de zon gaat, smeer onbedekte huid dan in met een zonnebrandmiddel. (Voor Nederland factor 10 a 12.) 6. Laat de huid geleidelijk wennen aan de zon en voorkom zonne brand. 7. Volg de gebruiksinstructies van bruiningsapparatuur nauw keurig op. 8. Laat zonnen en gebruik van bruiningsapparatuur over aan mensen met een huid die niet zo snel verbrand (huidtype 2,3 of 4). 9. Ga uit de zon als de huid vreemd reageert met bijvoor beeld uitslag, jeuk of snelle ver branding en raadpleeg een arts. 10. Bij sommige huidaandoeningen helpt ultraviolette straling, bij andere juist niet. Vraag informatie bij een arts. Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 5