Heineken Oldtimer Toertocht V 8 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouwbureau HNS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf) tst. 7221. Het redactieadres: Renske de Laat, BK 3.27, Z/Wou. E-mailadres Zoeterwoude: Leven in de Brouwerij De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 18 juni 2003. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 6 juni 2003 worden ingeleverd. 10 mei 2003 was het dan eindelijk zover... Met onze zalmroze Chevrolet Apache Fleetside uit 1958 namen wij voor de eerste keer deel aan de vijfde Heineken Oldtimer Toertocht. De toer startte vanaf Heineken Brouwerijen Noord- Holland. Na een lekker kopje koffie, een paar instructies en het afhalen van de (keurig verzorg de) lunchpakketten, konden we één voor één vertrekken. Bij het vertrek werd een mooie foto van de auto gemaakt, de kilometerstand opgeno men en kregen we een prachtig vormgegeven routebeschrijving volgens het 'bolletje-pijltje-sys teem', met daarbij een vragenlijst voor onder weg. Het leuke aan het 'bolletje-pijltje-systeem' is datje van tevoren niet kan zien waar je naar toe gaat rijden. De toer leidde ons van Alkmaar naar Egmond, Bergen, Schoorl en daarna via hele kleine, sfeervolle pittoreske dorp jes naar Medemblik. Onderweg stopte de toer in Oude Niedorp bij sfeerboer derij Jan Cees Lont, waar we allemaal een lekker kopje koffie kregen aange boden. Vanuit Medemblik gingen we via Hoorn en kleine dorpjes weer terug naar Alkmaar. Het was een prachtige rit. Onderweg kwamen we langs gezelli ge terrasjes waar we dan ook even lek ker in het zonnetje konden genieten van een overheerlijk glas Heineken! We waren twee keer een klein stukje te ver doorgereden en dat betekent extra kilo meters, dus strafpunten. Dat wilden wij natuurlijk niet en wat hebben wij gedaan... Op het industrieterrein heb ben wij nog even een stuk achteruit gereden. De kilometerteller draaide terug en zo hadden we bij aankomst toch nog het juiste aantal kilometers gereden. Hoe bedoel je fanatiek! We werden overladen met prijzen Onder het genot van een hapje en een drankje, al pratende over de mooie rit aan de bar, hoorden we dat we niet de enige waren die achteruit hebben gere den voor de juiste kilometerstand. Na het overheerlijke Chinese buffet werd omgeroepen: 'degene met de meeste punten zijn... Wendy en Johan Hopman!' We kregen een heel mooi schaalmodel van een Mercedes 500 K. Nadat de tweede en de derde prijs wer den uitgereikt, werd de eerste prijs omgeroepen. Tot onze verbazing waren wij dat! We werden overladen met prij zen: een hele mooie wisselbeker en twee trofeeën met de eerste prijs erop voor de bestuurder en de navigator. Alle prijzen staan nu te pronken in de huiskamer. Prijzen met hele goede her inneringen aan een hele mooie, leuke en gezellige dag! En de winnaar mag volgend jaar de toer medeorganiseren, we hebben er nu al zin in. We kunnen alvast verklappen dat de volgende toer op 8 mei 2004 wordt gereden. Dus old timer-liefhebbers, noteer deze datum alvast maar in de agenda! The winning team: Wendy en Johan Hopman

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 8