Goede communicatie is duidelijkheid Bedankt! Ondernemingsraad J? Zoeterwoude 25 jaar in dienst 2 Woensdag 4 juni: Donderdag 5 juni: Vrijdag 6 juni: Zaterdag 7 juni: Zondag 8 juni: Maandag 9 juni: Dinsdag 10 juni: Woensdag 11 juni: Donderdag 12 juni: Vrijdag 13 juni: Zaterdag 14 juni: Zondag 15 juni: Maandag 16 juni: Dinsdag 17 juni: Woensdag 18 juni: Kip bonne femme Ajam pedis met ketjapsaus en mie, sambalboontjes en kroepoek Lekkerbekje met gekookte of gebakken krieltjes, wortelen, peultjes, ravigotesaus en cocktailsaus Halve kip, Vlaamse friet met pindasaus, frietsaus en rauwkost Tartaartje met gebakken uitjes, gebakken aardappelen en cordiale melange Zeeuwse rijsttafel Spaghetti Bolognese en Italiaanse salade Spareribs met knoflooksaus, frites en appelmoes Nasi goreng met een drumstick, pindasaus, een gebakken ei, atjar en kroepoek Vislasagna en rauwkost Twee kipspiesen met pindasaus, frites, frietsaus en koninginnemelange Loempia speciaal met gebakken rijst, pindasaus, atjar en kroepoek Kaap Verdische stoofschotel met gekookte aardappelen en Mexico-melange Chili con carne met rijst Karbonade met gekookte aardappelen, spruitjes, spekjes en jus t In de afgelopen periode hebben de medewerkers van onze Brouwerij een presentatie gehad. De inhoud hiervan was in grote lijnen: de toenemen de kostenstijgingen, de interne concurrentie en waar staan we nu en waar willen we in de toe komst naar toe om onze positie te handhaven cq. te verbeteren? Uit de vragen tijdens en na deze pre sentaties bleek dat de medewerkers met name de communicatie onderling en vanuit het bedrijf de afgelopen periode niet optimaal vonden. Hierdoor was er ook onduidelijkheid. Te laat, te langzaam en waarom nu pas, was de vraag? Dat bekent dat de medewerkers van Heineken zich wel degelijk betrok ken voelen bij de ontwikkelingen in hun bedrijf. Alleen met snelle en goede communicatie en duidelijkheid kun je mensen motiveren om hun schouders onder hun werk te zetten. Zijn er nog onduidelijkheden of zit je met vragen, stel ze dan aan je direct leidinggevende of kom even langs bij een van de leden van de OR, want wij zijn er voor jou. En alleen met jouw inzet kunnen we het doel bereiken waarvoor we staan en moeten gaan. Ondernemingsraad Zoeterwoude Wij willen de organisatie, die ons op 1 mei een onvergetelijke dag heeft bezorgd, bedanken voor alles wat er is gedaan. De lunch op een hele mooie locatie, de bloemen, het ver voer met de oude brandweerauto naar de Brouwerij toe, het speciale ontvangst bij De Hooiberg, de spre kers, de mooie foto's en de live muziek. Wij willen ook al onze colle ga's bedanken die aanwezig waren op de heel gezellige receptie en voor de cadeaus die we hebben ontvangen. Aad van der Meer, Ron Pannen, Herman Onderwater en Henk Kranenburg 12 juni 2003 G.H. Dros Verpakken, Colonne 2, ploeg B

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2