WIE IS Kees Zuyderduyn (41) operator Verpakken/voorzitter OR Omar Ben Dahman 25 jaar bij Heineken PROFIEL Heineken 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Wat is je functie? "Ik ben operator Verpakken, maar sinds ik voorzitter van de Ondernemingsraad Zoeterwoude ben, ben ik voor 100% vrij gesteld voor het voorzitterschap." Wat is je sterrenbeeld? "Schorpioen." Wat is je thuissituatie? "Ik ben getrouwd met Sandra en heb twee dochters; Amanda van 15 jaar en Daisy van 11 jaar oud. Verder hebben we nog twee vissen en een hamster." Wat zijn de leukste elementen van je werk? "Ik kom vaak in aanraking met verschil lende mensen die verschillende kwalitei ten, kennis en inzichten hebben. Daar leer ik heel veel van. Deze mensen wer ken in alle lagen van de organisatie en dat maakt mijn werk ook zo leuk." Welk vervoermiddel gebruik je het meest? "De fiets. Ik woon in Warmond, vlakbij Leiden en fiets iedere dag naar het werk. Tien kilometer heen en tien terug. Soms, als het heel slecht weer is, ga ik met de auto. Maar de fiets heeft toch mijn voorkeur, dan kan ik beter naden ken." Wat is je favoriete vakantieland? "Spanje. Ik ga er met mijn gezin vaak twee keer per jaar heen, meestal in de buurt van Salou. Lekker in het voorjaar en in het najaar een weekje, in een appartement of in een hotel. Op die manier duurt de zomer extra lang." Wat doe je voor de ontspanning? "Ik tennis drie keer per week bij de ten nisvereniging van Heineken. Daarnaast luister ik graag naar muziek en met name naar U2. Ik ben al een aantal keer naar een concert van hen geweest en vond dat erg leuk. Niet alleen de muziek spreekt me aan, ook de mensen uit de band. Naast het maken van goede muziek, doen ze ook veel voor goede doelen en dat kan ik altijd erg waarde ren." Wat is je favoriete eten/drinken? "Mijn favoriete eten is een garnalen- cocktail en mijn favoriete drinken is fris. Ik rook en drink niet." Wat is je favoriete leesvoer? "De Voetbal International. Ik heb van mijn 9e tot mijn 29e gevoetbald en moest daarmee helaas ophouden in ver band met een blessure. Maar ik volg alles op het gebied van voetbal graag, met name Ajax." Wat is je grote wens? "Dat we een stap zetten in het elkaar meer respecteren. In het algemeen bedoel ik dat." Wat is je zwakke kant? "Ik kan heel slecht tegen mensen die zich verheven opstellen ten opzichte van anderen. Als iemand het baasje speelt. Ik probeer met deze mensen wel in gesprek te gaan, wantje komt het zo vaak tegen. Ik zou willen dat ik daarmee wat beter kan omgaan." Wat is je genietmoment? "Als ik aan het sporten ben, vooral met tennis heb ik dat." Wat is je levensmotto? "Doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg." Waar heb je bewondering voor? "Voor mensen die zichzelf helemaal kun nen wegcijferen." Omar Ben Dahman (Colonne 1, Verpakken) mocht 4 maart, uit handen van Ed van Willegen, zijn gouden speld in ontvangst nemen ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstverband bij Heineken. Voorafgaand werd onder het genot van een kop koffie met gebak de loopbaan van Omar onder de loep genomen door diverse genodigden. Na een korte perio de in Rotterdam is Omar op diverse colonnes in Zoeterwoude werkzaam geweest. Momenteel is hij al geruime tijd als basisoperator actief op Colonne 1. Door zijn grote kennis van zaken is hij de specialist op het droge deel en teamge noten waarderen zijn collegialiteit. Wij willen Omar via deze weg bedanken voor de enorme inzet van de afgelopen jaren. Collega's ploeg D, Colonne 1 Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 5