Mag ik mij even voorstellen... Qr m m 25 jaar in dienst: 37,5 jaar in dienst: Heineken Nederland Supply 7 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Mijn naam is Mary de Graaf. Sinds 1 januari werk ik als secretaresse bij de BTD/UC/Brouwen en wel op maan dag, dinsdag en woensdag. De och tenden bij Brouwen en de middagen bij de BTD/UC. Mijn duo, Astrid Schellingerhout, doet een soortgelijke combinatie op de andere dagen. Hiervoor heb ik zo'n tien jaar bij HTS gewerkt: zes jaar bij Research Development en vier jaar bij Project Services. Na tien jaar vond ik het tijd voor iets anders en ik moet zeggen, dat is me gelukt! Ik ben bij een heel ander Heineken terechtgekomen. Leuk, om het proces eens van de andere kant te zien. 1 maart 2003 M. Ashraf T.J.T. Devilee E. van Westrienen 13 maart 2003 E. Nagtegaal J.J.M. van der Salm Colonne 3 Filtratie WTB Bewaking Bouwkundige afdeling 2 maart 2003 G.T. Middelman Colonne la Ondernemingsraad Zoeterwoude Heineken Nederland Supply In de OR-vergadering van woensdag 5 februari heeft John van Pijpen na vier jaar voorzitterschap de hamer overgedragen aan Kees Zuyderduyn. Kees is sinds 1983 werkzaam binnen de afdeling Verpakken. Hij heeft vijfjaar op de 'oude' Colonne 3 gewerkt, daarna bij de VKWD en door organisatiever- De beroemde hamer... anderingen kwam hij weer terug op de lijn als operator. Kees is sinds 2000 lid van de OR Zoeterwoude en vanaf 5 februari is hij fulltime werk zaam als OR-voorzitter. Kees heeft drie jaar de tijd gehad om rond te kijken in medezeggen- schapsland en de laatste drie maanden heeft hij met John van Pijpen meegelopen. Kees vindt het fijn dat hij de kans heeft gekregen om op deze manier ervaring op te doen. John was een goede leer meester. Kees is zich ervan bewust dat er geen makkelijke tijd aanbreekt. Voorbeelden zijn onder andere Shared Services en Taking Heineken to the Next Level. Al met al komt ...werd aan de nieuwe OR-voorzitter overhandigd het erop neer dat wij efficiënter en doelmatiger moeten gaan werken. De Ondernemingsraad wil deze processen (ook al worden ze behandeld in de COR) goed in de gaten houden. En men moet vooral niet vergeten dat achter elke werk plek een mens staat! Ondernemingsraad Zoeterwoude

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 7