53 Kick-off nieuw kanfoor DCS 29 januari 2003 Jaargang 7 Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Heineken De eerste paal voor het nieuwe kantoor van DCS Binnenland ging vrijdag 17 januari de grond in. De woensdag ervóór was de officiële start van het project. Het nieuwe kantoor wordt 'dichtbij de vloer' geplaatst. Dat moet de efficiën tie verhogen. De afdeling Order- telefonie zit nu nog in het kantoorge bouw, eigenlijk veel te ver van de plaats waar de orders worden afge handeld. Met de bouw van het nieuwe kantoor wordt die afstand een heel stuk kleiner. Soepel De plaatsing van het kantoor had nog wat voeten in de aarde. Omdat de bouwtekeningen aanvankelijk niet klopten, ging de gemeente Zoeterwoude niet akkoord met de bouwplannen. Er moesten dus nieuwe tekeningen worden gemaakt, waarop de locatie van het kantoor een paar meter moest opschuiven. Uiteindelijk werd de aanvraag dan toch goedge keurd. De bespreking van woensdag 15 januari in het kantoor van de Bouw kundige Dienst was vooral bedoeld om de laatste obstakels uit de weg te ruimen. Projectleider Rob Baren- drecht had nog een aantal vragen omtrent de bouw van het nieuwe kan toor. Hij wilde ervoor zorgen dat alles soepel verloopt, en dat de afdeling volgens planning begin maart het nieuwe pand kan betrekken. Duidelijk Rob praatte 'de klant' bij: Joop Dol van DCS Binnenland. Dit deed hij samen met Rien Nuyten van Visser en Smit Bouw, dat de fundatie verzorgt, en Aart van der Vorst en Sander Lenskens van De Meeuw, dat de units levert waaruit het gebouw bestaat. De plan ning moest zoveel mogelijk definitief worden gemaakt en de begin- en eind datum van het project moesten vast staan en voor iedereen duidelijk zijn. Aan het eind van de bijeenkomst was die duidelijkheid er. De fundering wordt de komende weken gelegd. De Meeuw gaat de kantoorunits, twee ver diepingen, vanaf 12 februari plaatsen. Uiterlijk in week 10 moet het nieuwe kantoor bedrijfsklaar zijn. Zaterdag 15 maart vindt de verhuizing plaats. Als alles meezit, kan Ordertelefonie dus begin maart aan de slag in een fonkelnieuw pand. DCS Binnenland 5 Foto van de Maand 6 Brouwen b®ouwt verder 7 Even voorstellen: stoelendans 8 Opknapbeurt voor Bedrijfskantoor 1 Kick-off nieuw kantoor DCS 2 Rob Ruckert 25 jaar Heineken 3 Hei-Time live 4 Even Voorstellen: Bas van der Ven Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 1