Heineken Bridgeclub Heineken Lawn Tennis Club 25 jaar tafeltennis bij Heineken Den Bosch fël 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS 'Y Volgend jaar bestaat onze bridgeclub 40 jaar. De laatste jaren schommelt het ledental tussen de 40 en 50 2 leden zijn er bij vanaf de oprichting en enkele leden zijn al meer dan 25 jaar lid. In de bridgewereld worden wij gezien als een gezelligheidsclub en dat willen we ook blijven. Per bridge jaar (september tot eind mei) spelen we op dinsdagavond, in het HOC een onderlinge competitie Van juni tot september spelen we bij voldoende belangstelling zonder competitie, om de 2 weken. Tevens houden we voor de Kerst, Pasen en tegen het einde van het seizoen bridgedrives, met hapjes en prijsjes, meestal op vrijdagavond. In de lustrumjaren regelen we iets speciaals. Vaak zo gezellig dat er later nog regelmatig over gesproken wordt. Bij voldoende belangstelling kunnen er lessen worden gegeven. Vragen of aanmeldingen (alleen Heinekenmedewerkers of huisgenoten) via het bestuur, of Liesbeth van Kaathoven. Secretariaat: F.v.Breemen tel. 0418632975 Enkele tientallen jaren geleden is deze Bossche ten nisclub opgericht. Maar we spelen niet op gras (=lawn), ook niet op kunstgras, maar doodgewoon op rode gravel In het algemeen zijn onze (buiten-)banen van de lente t/m de herfst te gebruiken. En door het geregelde en goede onderhoud, zijn onze beide banen in heel goede conditie. Bovendien is er een uitstekende verlichting, dus ook in de avonduren kan er makkelijk gespeeld wor den. De ligging is rond het HOC Heineken Ontspan- nings Centrum), waardoor bij 'n buitje regen makkelijk even geschuild kan worden. In het HOC zijn tevens de kleedlokalen en toiletten. Wij hebben thans 40 leden, jong en oud, dames en heren, van verschillende speelsterktes. Zestien behoren er tot de groep 'anders actieven', dus o.a. de VUT-ers en de 65+-ers. Deze laatste groep beoefent dankbaar deze gezonde buitensport, en gebruikt daarvoor de dinsdag morgen. Dus alle overige dagen en tijden van de week Namens het bestuur van de HLTC, Sjraar Selen. kunnen de 'actieven' terecht, en door die verlichting ook in de avond Voor iedereen geldt: tussen de sets door even bij-pra- ten/kletsen, en/of nieuwe (tennis-)afspraken maken. Minstens eenmaal per jaar is er een toernooi (door gaans op 'n zaterdag), waar de leden elkaar in een mini- competitie kunnen 'meten'. En voor een jaarcontributie van 25 hoeft niemand deze sport te laten. De leden kunnen voor 2 iemand (ter kennismaking introduceren. Vanzelfsprekend zijn nieuwe leden van harte welkom. Onze voorzitter kan alle aanvullende informatie ver strekken. Joost Kersen werkt niet meer. Hij is nu anders actief. Hij is bereikbaar onder tel-no 073 6212042. Zijn e mail adres is jttkersen@scarlet.nl Twee medewerkers hebben begin 1982 het plan opgevat om een tafeltennisvereniging op te richten, op 27 april 1982 was de oprichtingsvergadering. De oprichting had nog al wat voeten in aarde, op 27 april 1982 hebben we onze eerste en tevens laatste vergadering in het Lutkie Cranen- burg gebouw. Toen we de ruimte naast de biljartvereniging wilden gaan benutten als speelruimte, brandde het Lutkie Cranenburg gebouw af. We konden 4 tafeltennistafels die redelijk ongeschonden uit de brand tevoorschijn gekomen waren, nog net op tijd van de vrachtwa gen, van de opkoper die de restboedel had opge kocht, halen. Hierna hebben we, tot op heden, een ruimte betreden in het HOC. Om destijds de ruimte geschikt te maken is er toen door leden veel werk verricht. Een leuk hoogtepunt tijdens ons bestaan was in 1990 het bezoek met 40 personen aan "Prijzen slag" een destijds zeer populair TV programma dat door Hans Kazan werd gepresenteerd. Ons 10 jarig bestaan hebben wij samen met teams uit de Bossche Bedrijf Tafeltennis Federatie (BBTF) waar wij in competitieverband tegen speelden en onze leden, in het HOC, een groot tafeltennistoernooi opgezet. We hebben toen van de onze eigen ruimte en van de aansluitende grote ruimte in het HOC gebruik gemaakt. Wekelijks gedurende het seizoen (september tot en met mei) wordt op de maandagen in het H.O.C. de clubavond c.q. trainingsavond gehouden. Op deze avond wordt hoofdzakelijk door leden getafeltennist. Nieuwe leden mogen 2 maandagen zonder verplichting een balletje slaan. In de periode oktober tot april wordt er door 2 of 3 teams (bestaand uit 3 spelers reserve) in competitie verband bij de B.B.T.F. getafeltennist. Jaarlijks vindt in het voorjaar, het Leo van Grunderbeek Paas- toernooi plaats, en er is Jaarlijks een kersttoernooi voor leden plaats waarbij er altijd naar een passende leuke attentie voor alle deelnemers wordt gezocht. Ook hebben we vele jaren gezamenlijk met de visvereniging ons jaarfeest gehouden. Al de jaren hebben wij een ledenaantal dat rond de 30 tafel tennissers kunnen vasthouden en we nodigen mensen die interesse in tafeltennissen hebben uit om met onderstaande bestuursleden contact op te nemen. Dit jaar bestaan we 25 jaar, we gaan dit op 28 april vieren in de Bossche binnenstad. Een feestcom missie heeft een aantal festiviteiten bedacht en we sluiten de avond af met een lekker hapje eten. Al met al een leuke gezellige club waar een ieder zich thuis voelt. Het dagelijks bestuur bestaat uit Voorzitter Fred van Mil 073-6417689 Secretaris Ger Nijholt 073-6418388 Penningmeester Annie Gevers tam mm UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 6