Afscheid Toine Wels De Bossche Brouwerij wordt 50! Een bericht van Peter Ploegmakers Gezellig 9e Leo van Grunderbeek toernooi Hl 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS De winnaars! Poule 1 Brian Leeuwis Poule 2 Frans Brouwer Poule 3 Erica Kardol In 2008 ziet de Bossche Brouwerij Abraham -of is het Saar?- en dat zal niet ongemerkt voorbij gaan. Op echt Bossche wijze wordt er straks een 'feestje' gevierd. En dat vraagt voorbereiding. Er is een projectteam samengesteld dat bestaat uit: Dianne Olieslagers, secretarieel team John Elands, Verpakken Sebastiaan van Welie, Controller Ingeborg van Mil, DCS Toon Sommerdijk, Commercie Norbert Cappetti, Communicatie Piet Stams, Communicatie Brouwerij Zij hebben als taak het organiseren van een feest voor alle Bossche medewerkers, relaties en de stad 's- Hertogenbosch. Op het ogenblik is het team al druk bezig met het uitwerken van 'de verschillende modellen'. Als voorlopige datum voor het feest is 30 augustus 2008 gekozen. Toine Wels nam op 30 maart met een gezellige receptie afscheid van Heineken. Daar wil hij iedereen voor bedanken. Graag wil ik iedereen bedanken, die er toe hebben bijgedragen dat mijn afscheid op 30 maart jl. voor mij een onvergetelijke dag is geworden. Mede bedankt namens José en de kinderen voor jullie aanwezigheid en de mooie cadeaus. Wij wensen jullie allen veel goeds voor de toekomst Toine en José De poulewinnaars en Jan van Grunderbeek Paastafeltennistoernooi 2007 Beste collega's. Graag bedank ik jullie, mede namens mijn vrouw en kinderen, voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvangen nadat bekend was geworden dat er in mijn linkerlong een kwaadaardig kankergezwel is ontdekt. De vele mails en persoonlijke kaarten, zijn voor ons een grote steun in deze moeilijke periode. Het doet ons goed dat er op de Bossche Brouwerij zoveel mensen met ons meeleven. Op het moment dat jullie dit lezen zal ik naar alle waarschijnlijkheid in het ziekenhuis liggen en zal mijn linkerlong verwijderd worden. Ik ga ervan uit dat daarna een lange periode van herstel zal plaatsvinden en het nog enige tijd zal duren voordat ik weer aanwezig zal zijn en mijn OR werk kan hervatten. Nogmaals bedankt, en kaartjes blijven welkom, Peter Ploegmakers Voorzitter Ondernemingsraad Op zaterdag 24 maart jl. is door de leden van de Heineken tafeltennisvereniging voor de 9e keer om de "Leo van Grunderbeek" wisselbokaal gestreden. Deze ook in het teken van Pasen staande wedstrijden vonden plaats in 3, naar Jan van Grunderbeek reikte deze keer in plaats van mevrouw van Grunderbeek de prijzen en de bokaal aan de deelnemers en winnaars uit. sterkte, ingedeelde poules. Het was een gezellige dag met veel strijd. Voor alle deelnemers waren er na afloop op Pasen afgestemde prijsjes en was er buiten de eer en een plaats op de winnaarplaquette een extra lekker flesje wijn voor de poulewinnaars. Dit jaar is voor de tafeltennisvereniging een bijzonder jaar: op 27 april a.s. bestaan we 25 jaar. Heineken medewerkers of gezinsleden van medewerkers die belangstelling hebben om lid van de tafeltennisvereniging te worden, kunnen informatie krijgen bij Fred van Mil (tel. 073- 6417689) of Ger Nijholt (073-6418388) UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 4