brouwerij 's-Hertogenbosch Coquille overtuigende winnaar 'Mijn Tent Is Top* Afscheid van Toine Wels Colonne 23 compleet geslaagd voor AM stap 1 Bericht van Peter Ploegmakers Bossche Brouwerij wordt 50 Tafeltennis Brouwerij Cultuurprijs Verzorgers in actie nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging Ook culinair staat 's-Hertogenbosch aan de Top! In een spannende race tijdens de finale uitzending van het door Heineken gesponsorde RTL 5- programma 'Mijn Tent Is Top' zijn Sven en Geertje met hun aan de Markt gelegen restaurant 'Coquille' als overtuigende winnaar uit de bus gekomen. Hiermee hebben zij de hoofdprijs van 300.000 euro in de wacht gesleept. De uitzending trok ruim 800.000 kijkers! Voor de andere finalisten viel tegelijkertijd het doek. Frank en Frieda uit Leeuwarden hadden het eveneens groots aangepakt met een aangebouwde tent bij hun restaurant 'Doozo'. Vanuit Lelystad vertrokken gisteravond twee limousines: één op weg naar Leeuwarden en de ander op weg naar Den Bosch. In één van de luxe wagens zat juryvoorzitter Herman den Blijker met de winnende cheque. Uiteindelijk werd duidelijk dat het horeacateam uit 's- Hertogenbosch overtuigend de eindstreep had en de cheque van chefkok Herman den Blijker uit handen mocht nemen. Top Tent! In de laatste uitzending van 'Mijn Tent Is Top' had niet de jury, maar de kijker het allerlaatste woord. De afgelopen week kon de kijker per sms of telefoon zijn stem uitbrengen. En daar werd massaal gehoor aan gegeven. Uiteindelijk overtuigde restaurant Coquille met 64% van de stemmen. De koppels van beide restaurants hebben alles uit de kast gehaald om zoveel mogelijk aandacht te krijgen. Zo hadden Frank en Frieda van het Friese 'Doozo' een opgeblazen billboard in de stad neergezet, 20.000 flyers verspreid en een aankondiging gedaan op de middenstip van het voetbalstadion in Heereveen. Ook Sven en Geertje van Coquille uit 's-Hertogenbosch hebben niet stil gezeten: naast het uitdelen van flyers verstuurden zij een kettingmail en sprak Geertje afgelopen weekend de bezoekers van Paaspop in Schijndel toe om hen op te roepen op 'Coquille' te stemmen. Het Bourgondische 's-Hertogenbosch is met deze overwinning weer een Top Tent rijker! Heineken Het 9e Leo van Grunderbeek tafeltennistoer nooi was een gezellig evenement. De winnaars? Zie pagina 4! De Brouwerij Cultuurprijs is uitgereikt aan Bart van Dongen vanwege zijn rol als 'aanjager' van het Bossche kunstklimaat. De Heineken Fanfare kent heel wat verzorgers die achter de schermen een hoop werk verzetten. In dit nummer deel 1. 19 april 2007 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND. Indiaas aihaal en Indiaas snackcentrum Eethuis Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 1