Deadline BHN 39 Benoemingen en verschuivingen bij HR 'Indoor Biertje!' druk bezocht Vullers Colonne 23: geslaagd! Q 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS P&O is er ook voor jou! Eind audit AM stap 1 Door de grote drukte en het vele overwerk aan het einde van het vorig jaar werd in januari besloten om stap 1 van het AM traject op de vullers van colonne 23 met een aantal maanden te verlengen. Achteraf bleek dat dit een juiste beslissing was: de kennis bij onze operators was nog niet op niveau. We hebben deze extra tijd gebruikt om o.a. een AM-dag te organiseren en de werkplek opnieuw in te delen volgens de 5S methode. Eind audit Op maandag 26 maart 2007 stond de eind audit gepland en om 15.00 uur stond iedereen gereed om zijn verhaal te doen aan de 2 auditoren, Tonnie van Dinther en Alex Klaver. Voor deze gelegenheid was het AM bord in de teamruimte neergezet. Op de eerste plaats is het een stuk rustiger dan op de lijn en ten tweede heb je de benodigde informatie direct bij de hand. We kunnen terugkijken op een succesvolle audit. De auditoren hebben weinig tijd gehad om vragen te stellen omdat de werkplekeigenaren en de schaduwmannen constant zelf aan het woord waren. Van de visie van Verpakken tot de Cilt-lijsten, alles is aan bod geweest en na afloop konden we dan ook de felbegeerde sticker in ontvangst nemen. Complimenten aan Erik, Casper, Mohammed, Rob, Antwan, Ad en Rob v/d Heijden die hebben laten zien wat eigenaarschap is. Stephan Verbunt Door de vorming van Heineken Nederland en de herinrichting van de HR-organisatie in Nederland hebben diverse organisatorische verschuivingen en benoemingen plaatsgevonden. Het HR team van de Brouwerij 's-Hertogenbosch ziet er nu als volgt uit: Mevrouw W. (Willeke) van Lith, Senior HR Adviseur, bereikbaar op telefoonnummer 073- 6209600 of mobiel 06-26518973 Mevrouw S. (Sarah) de Rijke, HR Adviseur, bereikbaar op telefoonnummer 073-6209612 of mobiel 06-26520346 Mevrouw M.E. (Mirl) Rensen, HR Adviseur, bereikbaar op telefoonnummer 073-6209606 of mobiel 06-26520345 De heer J.I.M. (Jos) Belt, HR Adviseur, bereikbaar op telefoonnummer 073-6209605 of mobiel 06- 26520383 Mevrouw W.J.RM. (Wendy) Jansen-Franken en de heer A.M.M. (Jos) Klerks verzorgen nog steeds de ondersteuning op het gebied van personeelsadministratie. Zij zijn bereikbaar op 073-6209610 (Wendy) en 073-6209366 (Jos). Alle operationele HR-zaken voor de afdelingen van de Brouwerij 's-Hertogenbosch worden afgehandeld door bovenstaand team, met uitzondering van de Technische Dienst. Deze afdeling zal HR-ondersteuning krijgen van G.J. (Frank) Scholten, HR Adviseur, bereikbaar op telefoonnummer 071-5457522Hij maakt deel uit van het HR-team Zoeterwoude. Allen rapporteren aan Corrie Scholman. De indeling van de HR Adviseurs per afdeling in 's-Hertogenbosch is vanaf nu Sarah de Rijke: Mirl Rensen: Jos Belt: Frank Scholten: Verpakken (inclusief TSP) Facilitaire Dienst, Overhead Den Bosch,* Brouwen, BTD Technische Dienst *Mirl ondersteunt als HR adviseur daarnaast de afdeling BSS in Zoeterwoude Career Development Officer /Amsterdam Hoofdkantoor Career Development Assistant/Amsterdam Hoofdkantoor Beheerder Horeca Panden /Rotterdam Noord Problem Manager/Amsterdam Incident Manager/Amsterdam De deadline voor BHN 39 is donderdag 12 april 2007. Kopij voor dit nummer kunt u mailen naar: G.Sman@planet.nl. Telefoon 073-6209343. Indoor Brabant is een van de grootste jaarlijkse evenementen in 's-Hertogenbosch. Paarden liefhebbers uit heel Brabant en de rest van Nederland verzamelen zich bij onze buren in de Brabanthallen. Het is een evenement waar Heineken traditioneel al sinds jaar en dag bij betrokken is. Ook dit jaar waren we weer present met onze stands die bijzonder druk bezocht werden. En waar bier is in 's-Hertogenbosch daar vind je ook Kikvorschen. Nadere bestudering van de foto laat dan ook een heel tuiltje van deze muzikale bierliefhebbers zien. "Vaak krijgt de P&O- afdeling vragen van de OR of vakbond over zaken die medewerkers bezig houden. De laatste tijd waren dat bijvoorbeeld vragen over de brief die iedereen thuis heeft gekregen over onder andere de WGA-hiaatverzekering en WIA- excedent verzekering. Het is natuurlijk goed dat medewerkers de medezeggenschap weten te vinden voor vragen. Als zaken onduidelijk zijn en jullie uitleg of advies nodig hebben staat de medezeggenschap altijd klaar. Wij merken echter dat medewerkers steeds vaker naar de OR of het FNV gaan met vragen, die de P&O-er ook kan beantwoorden. Wij vragen ons af wat de reden hiervoor is. Waarom weten sommige collega's de OR en vakbond makkelijker te vinden dan P&0? Voor ons is het belangrijk te weten wat er leeft onder collega's. Dat helpt ons een goed personeelsbeleid te voeren en in te spelen op waar medewerkers mee bezig zijn. Weet dus datje altijd bij ons langs kunt komen voor vragen of informatie. Wij gaan er vanuit dat jullie ons weten te vinden; wij zijn er ook voor jullie! VACATURES Q Afdeling P&O UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 2