brouwerij 's-Hertogenbosch FRANS ROZEMEIJER NIEUWE PRODUCTIEMANAGER VERPAKKEN nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging IflPOftW) Vullers Colonne 23 geslaagd! P&Oiser ook voor jou! Benoemingen en verschuivingen HR Fanvaria: Jeugd muziek dag Bommelerwaard Indoor Biertje druk bezocht Aspirantenorkest Nieuwe IT-partner Frans Rozemeijer is benoemd als Productiemanager Verpakken. Hij volgt op 1 mei Henk Wymenga op, die Regional Supply Manager wordt voor de Caribbean en Latin America. Buiten het zuiver technische deel om, leerde Frans tot nu toe de afdeling Verpakken vooral 'op de vloer' kennen. Frans Rozemeijer (42) begon in 1995 zijn Heineken carrière in de Heineken Technical Services organisatie als waterspecialist. Het komt waarschijnlijk door zijn functie als Manager Technische Dienst dat veel mensen denken dat hij een 'fietsenmaker', een technicus is. Niets is echter minder waar. Frans studeerde namelijk Chemische Technologie aan de Technische Universiteit Delft. "Een hoop mensen denken, door mijn functie, dat ik uit de techniek kom, een techneut ben. Eigenlijk ben ik dus technoloog, maar wel een technisch ingestelde technoloog. Wel heb ik vanuit mijn achtergrond een sterke affiniteit met kwaliteit en milieu." Na 5 jaar 'in het water' stapte hij in 2000 voor één jaar in de projecten. Daarna volgden 2 jaar in Nigeria. Omdat Frans graag in de richting van productie verder wilde gaan, kwam hij in 2004 naar de Bossche Brouwerij om hier Manager Technische Dienst te worden. Frans Rozemeijer maakte dankbaar gebruik van het 'Alle Hens Aan Dek!' programma dat Heineken medewerkers uit andere disciplines de mogelijkheid geeft om tijdens de zomer vakantieperiode 'op de vloer' kennis te maken met Verpakken. Het mes snijdt hierbij aan twee kanten: de medewerker leert een hoogst interessante productieafdeling kennen, en de afdeling hoeft minder personeel van derden in te huren. Frans: "Ik heb iedere zomer bij Verpakken gewerkt. Eerst bij Export aan de 'dozen kant' en later bij Binnenland aan de uitpakstraat. En ik heb ongeveer 4 weken Louis Schönhage vervangen als teamleider bij 'Bus Vat'. Het waren voor mij leerzame ervaringen!" Gevraagd naar zijn hobby's antwoord Frans: "Golf komt op nummer 1Maar ik hou ook van schaatsen, zeilen en squashen. En van de ouderwetse gezelschap bordspelletjes zoals ganzenborden!" Frans maakt ook van de gelegenheid gebruik om een misverstand te voorkomen: "Er zijn mensen die vragen of ik de TD er bij blijf doen. Nee, dus! Hoewel er op dit moment nog niets over bekend is, wordt er momenteel naarstig gezocht naar een nieuwe manager TD!" Heineken nieuws 5 april 2007 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND. Fanvaria biedt een inkijkje bij het aspiranten orkest. De kweekvijver voor nieuw muzikaal talent binnen de Heineken Fanfare en het Percussion Ensemble. Brouwen, Filtratie en Energie hebben in Actemium een nieuwe IT-partner gevonden. Heineken was als vanouds weer aanwezig tijdens Indoor Brabant. Onze stands werden druk bezocht. 'Alle Hens Aan Dek!' Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 1