brouwerij 's-Hertogenbosch •U, rl FUSIE COLONNES 12 EN 19 EEN FEIT! H stefanoCaravell° Functieprofielen op Intranet \r ES nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging 22 februari 2007 M Kelderbier had recordjaar Bierkratsessies 2007 Carnavals koffie concert Levensloopregeling: jaarlijks storten Hét sjaaltje.. Zéér carnavalesk.. gaf Op 12 januari jl. vond de teamdag voor col.12/19 plaats. En omdat de teams van de 12 en 19 in één team verder gaan, stond deze dag in het teken van Teambuilding. Het Fitland Centrum in Mill was hiervoor de ideale locatie. De openingspresentatie stond helemaal in het teken van de laatste update over col.12/19. Er werd duidelijk uitgelegd wat er al bereikt is in de afgelopen 12 weken, en wat er nog gedaan moet worden om zeker te zijn dat de combinatie aan alle verwachting voldoet en ook zal blijven voldoen. Veel aandacht ging er uit naar het geven van uitleg en beantwoorden van vragen, deze gingen onder andere over opleidingen en de toekomst van deze combinatie. Wat opnieuw duidelijk werd was het unieke karakter van deze 'samensmelting'. Combi 12/19 een feit! De presentatie en vragenronde werden gevolgd door een middag van sportieve teambuilding. De spirit zat er goed in. Na een paar uur in de weer te zijn geweest met onverwachtse en niet allerdaagse teamspelen werd de dag afgesloten met een diner. Al met al een bijzonder leerzame dag waarin iedereen elkaar eens op een andere manier heeft leren kennen. Met ingang van week 5 is de nieuwe bezetting combi 12/19 een feit. De bezetting kan gecomplimenteerd worden met de behaalde prestaties tot zover. Er zullen dan ook zeker successen zijn in de komende maanden! Stephan Verbunt Daniël Gerritsen De afgelopen weken hebben alle medewerkers van de Bossche Brouwerij een brief ontvangen met daarin de uitslag inzake 'Job Family Modelling' ofwel de nieuwe competenties. Vanaf medio februari 2007 zijn alle functieprofielen Brouwerij 's- Hertogenbosch te vinden op intranet 'werken bij Heineken' onder: Werken bij Functieprofielen en waardering Functie- en Competentie Profielen Salarisgroepen 1 t/m 7 bij Heineken Nederland Supply Salarisgroepen 16-30 bij Job Family Modelling (JFM). Ook de nieuwe competenties staan in de functieprofielen vermeld! Voor vragen kunt u terecht bij uw HR adviseur. Jos Belt Heineken nieuws 35 UITGAVE VAN HEINEKEN n 1* 1 L J Het valt niet mee om het sjaaltje van het Fanfare-opleidingsorkest goed om te doen.. Een nieuw gezicht bij Operationele Planning stelt zich voor. Op de middenpagina's van deze BHN vindt u een sfeerimpressie van het Carnavals Koffieconcert dat de Fanfare op 11 februari Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2007 | | pagina 1