brouwerij 's-Hertogenbosch TERUGBLIKKEN EN VOORUIT KIJKEN De Sint bezocht H.O.C. Druk afscheid Hans v.d. Werken Proef met kunststof afvalbakken Van Jetje.. ..over heftrucks Jaarfeest Heineken Fanfare Amstel Ons Talent Nieuwjaarsreceptie nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging Het jaar 2006 is alweer bijna voorbij. Paul Bleijs blikt terug en kijkt vooruit naar het wel en wee van de Bossche Brouwerij en haar bewoners. Het jaar 2006 is een recordjaar gebleken wat volume aangaat. Met bijna 10% meer geproduceerd dan in 2005 verwachten we het jaar af te sluiten met een totaal geproduceerd volume van rond de 6,6 miljoen hectoliter. We komen steeds dichter bij de magische grens van 7 miljoen hectoliter per jaar. r flPv We weten dat voor dit volume hard gewerkt is het afgelopen jaar. Dit geldt zonder uitzondering voor alle afdelingen. In verpakken hebben alle clusters; bus/vat, binnenland, export en speciale verpakkingen meer volume gedraaid! Waarbij export en bus/vat elk rond de 400.000 hl. meer hebben afgevuld. Het is een geweldige prestatie van iedereen. Om de druk te verlichten wordt op dit ogenblik geïnvesteerd in extra productiecapaciteit in Zoeterwoude. Nieuwe colonnes worden gebouwd en zijn in voorbereiding voor export en tapvat. Voor het jaar 2007 zal deze capaciteit echter nog niet geheel beschikbaar zijn. Hierdoor zullen we ook in 2007 worden gevraagd alles op alles te zetten om te zorgen dat de klanten ons beroemde gerstenat op tijd krijgen. Maar er gebeuren ook dingen op en rond de Bossche Brouwerij die niets te maken hebben met hectoliters. Eén wil ik daar, zonder anderen tekort te doen, uit lichten: de fantastische prestatie van 'onze' Heineken Fanfare in Enschede. Daar bewezen zij tot de top te ^0 behoren met een eerste prijs 'met wimpel'. Een orkest dat de naam Heineken waardig JP F De feestdagen staan nu voor de deur en bieden mij de gelegenheid jullie allemaal te bedanken voor de fantastische inzet in 2006 en tevens een heel goede tijd te wensen met familie en vrienden voor de kerstdagen en oud en nieuw. Voor 2007 wil ik eenieder veel gezondheid toewensen en ik hoop dat alle goede voornemens werkelijkheid mogen worden. Dat gezondheid het allerbelangrijkste is blijkt uit het feit dat mensen altijd 1000 dingen te wensen hebben maar als de gezondheid je in de steek laat heb je maar een wensVandaar wens ik voor een ieder een heel gezond 2007 toe en... laten we er samen iets moois van maken, Proost! Paul Bleijs Brouwerij Manager Met acht jubilarisen had de fanfare een hoop te vieren dit jaar. Het was dan ook een prachtig feest! De 19-jarige Jill van Leeuwen won Amstel Ons Talent 2006. De Nieuwjaarsreceptie wordt gehouden op 2 januari 2007 in het Bedrijfsrestaurant. 14 december 2006 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND. Heineken Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 1