brouwerij 's-Hertogenbosch Fanfareorkest stond in zijn hemd Hartog Bikker wordt logistiek partner nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging Spectaculair hijswerk Doorstart Percussion Ensemble Het bier is weer best! Nieuw gezicht Amstel Missie Heineken en 007 Junioren in kilts! Van Jetje.. Tijdens het succesvolle jaarconcert 2006 stond het Fanfareorkest letterlijk in zijn hemd. Voor aanvang van het tweede deel van het concert werd op het podium het nieuwe uniform aangetrokken. Zo werd het publiek niet alleen vergast op schitterende muziek maar ook op de nieuwe concertuniformen van de Fanfare. Omdat de oude uniformen zo'n 14 jaar oud waren besloot het bestuur van de Fanfare in het begin van dit jaar de huidige blauwe concertuniformen te vervangen. Verschillende firma's werden benaderd en lieten zich van hun beste kant zien. [plat] Opdracht van het bestuur aan de kledingflrma was om een uniform te ontwerpen dat sterk lijkt op het huidige. Gewoon omdat dit ons nog steeds erg goed bevalt. Verschillende meet- en pasmiddagen zijn er onder leiding van Gerard van den Bogaert aan te pas gekomen om het gehele project vlotjes te laten verlopen. Netjes en 'uniform' Zaterdag 4 november was het eindelijk zover. Tijdens het jaarconcert werden de nieuwe concertuniformen van de Fanfare aan het Brouwerij Management en het publiek gepresenteerd. Na de pauze en een korte presentatie van ex Bossche Brouwerij Manager Godfried Meijer -hij keurde en fiatteerde eerder dit jaar de uniformen formeel goed- kwam het gehele orkest 'in hemd' richting podium lopen. Het licht dimde en het werd donker en mistig in de zaal. Er klonk muziek. Lichteffecten zorgden voor het verder opvoeren van de spanning. In deze ambiance moesten de muzikanten op zoek naar 'hun' colbert dat ergens hing op een van de op het podium opgestelde kledingrekken. Gelukkig was alles goed georganiseerd en kon het orkest het tweede gedeelte van het concert voortzetten in een geheel nieuw uniform. Met deze nieuwe uniformen ziet het gehele orkest van de Fanfare er weer netjes en 'uniform' uit. Daar kan dit Heineken orkest de komende jaren weer goed mee voor de dag komen. John Menkehorst Voorzitter Heineken Fanfare nieuws 16 november 2006 UITGAVE VAN HEINEKEN Prins Amadeiro XXIV kwam voor de laatste keer biersteken. Geheim agent 007 en Heineken gaan samen op missie in Nederland. s- - Toen Henk Pook afscheid nam van de brouwerij, verdween ook het Pookje uit dit blad. Een waardig opvolgster neemt de handschoen op! Heineken oriënteerde zich in het afgelopen jaar op de ontwikkeling van een logistiek centrum naast de Brouwerij in 's- Hertogenbosch waar diverse activiteiten gebundeld kunnen worden. Onderdeel van dit proces was de lay out van het te bouwen warehouse en de keuze van de logistiek dienstverlener die hier het best bij zou passen. Jo van Herkom is nu nog beter gekleed! Fotografie Wim Hollemans Hartog Bikker sluit als logistieke partner het meest aan bij de behoefte van Heineken. Gevolg is dat DHL Exel Supply Chain de werkzaamheden in op- en overslag en co- packing op een nader te bepalen moment in het eerste halfjaar van 2007 overdraagt aan Hartog Bikker. Omdat alle activiteiten zullen worden overgenomen, zijn aan deze wisseling geen consequenties voor de werkgelegenheid verbonden. Exel nam in 2005 de op- en overslagactiviteiten rond de Bossche Brouwerij over. Belangrijkste doel was het vergroten van de flexibiliteit en professionaliteit. In november 2005 startte Exel tevens met het uitvoeren van vrijwel alle Heineken co-packactiviteiten. Eind 2005 ging Exel samen met DHL en werd met ruim 250.000 medewerkers de grootste logistieke dienst verlener ter wereld. DHL Exel Supply Chain, ondersteunde Heineken naast de uitvoering van de operationele activiteiten professioneel bij het in kaart brengen van alle inkomende Heineken goederenstromen en alle Lees verder op pagina Heineken Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 1