BETER GOED GEJAT DAN SLECHT BEDACHT! i VACATURES Deadline BHN 28 Eindaudit stap 1 Retourstraat colonne 19 |T| 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Heineken 'Gezond Leven' project TPM is uit onze brouwerij niet meer weg te denken. Ook het Rayon Speciale Verpakkingen is op 1 maart van dit jaar gestart met het nemen van de eerste stappen op de werkgebieden Retourstraat en Vuiler. Voor het werkgebied Retourstraat was 28 september jongstleden een spannende dag. Op deze dag vond namelijk de eindaudit van stap 1 plaats. Auditor was Henk Wymenga. Na een ietwat onwennig begin kwamen de tongen dan toch los en werd er volop verteld over de dingen die we het afgelopen half jaar bereikt hebben. En er is veel bereikt in het werkgebied retourstraat. In het kader van 'Beter goed gejat dan slecht bedacht' is er in de beginfase geshopt op de diverse andere rayons. Daar zijn verschillende ideeën opgedaan en die op een eigen manier werden verwerkt. Dit zie je ook terug op de borden en op de werkvloer. Op dit moment zijn alle CILT lijsten klaar en wordt er ook daadwerkelijk mee gewerkt. Alles in het werkgebied heeft een vaste plek gekregen, het gereedschapbord en het schoonmaakbord zijn opgehangen en in gebruik genomen. Daarnaast wordt er intensief gelabeld en zijn de schoonmaaktijden in kaart gebracht. Kortom de werkplek Retourstraat is klaar om te starten met stap 2. Ook auditor Henk Wymenga dacht daar zo over en bevestigde dit met een eindscore van 98 punten en de welbekende sticker. Stephan Verbunt Lu;, I Teamleider Filtratie, Verpakken, Intern transport /Wijlre Amstel Commerce Manager/Amsterdam Hoofdkantoor Account Manager Horeca /Houten Account Manager Horeca/Heerlen Business Analyst Corporate Office 'Revised' /Amsterdam Hoofdkantoor Scientist Sensory /Zoeterwoude Manager Corporate Accounting/Amsterdam Hoofdkantoor Market Intelligence Manager/Zoeterwoude Senior Internal Auditor Nigerian Breweries pic Assistant to/Secretaresse B (P&O Corporate Office) /Amsterdam Hoofdkantoor De deadline voor BHN 28 is donderdag 26 oktober 2006. Kopij voor dit nummer kunt u mailen naar: G.Sman@Heineken. nl Zoals aangekondigd maken wij in deze uitgave de uitslag bekend van de twee wedstrijden die tijdens het project 'Gezond Leven' in gang zijn gezet: de actie 'Eet gezond, Beweeg meer'. Twintig groepen gingen de strijd aan om tot het beste eindresultaat te komen in 6 maanden en om de prijs voor de collega die het meeste bij Fitland heeft gesport in de maanden juni en juli. Wat betreft de groepenstrijd; met een geweldige prestatie is 'Export Light' (groep 1) als winnaar uit de bus gekomen! De collectieve buikomvang is geslonken van 682 cm naar 393 cm en daarmee bijna gehalveerd. Sjef van de Werf, Harrie van de Broek, Chris Dupuis, Harrie de Leeuw, Godfried Meijer en John Elands: van harte gefeliciteerd met het behaalde succes! We nemen zo snel mogelijk contact met jullie opnemen om te horen welke Europese hoofdstad jullie willen bezoeken! Helaas is er slechts een andere groep die de eindtekst heeft ondergaan en daarmee in aanmerking komt om op de ranglijst geplaatst te worden. De 'Binnenlanders' (groep 16) onder leiding van Bram Rutten bedanken we voor het doen van deze nameting, een voorbeeld voor de rest! Met een le score van 273 punten, om 639 cm buikomvang en een 2e score van 351 punten, om 610 cm buikomvang hebben ook zij een goed resultaat neergezet. Naast deze 2 groepen zijn er ook een aantal individuen die de eind-test hebben ondergaan en die we hier zeker niet buiten beschouwing willen laten. Kijkend naar het aantal kwijtgeraakte kilo's eindigde bij de heren Ton Fleuren op de eerste plaats, gevolgd door Piet van Dockum en Harrie de Leeuw. Bij de dames behaalde Gerlinde Kusters het beste resultaat. Bij de wedstrijd 'Meeste komen sporten in Juni/Juli' staat Harrie de Leeuw met 23 bezoeken aan Fitland op de eerste plaats. De ranglijst ziet er verder als volgt uit: 2. Audrian Couwenberg Toon Kievits met 22 keer 3. William Begeer met 21 keer Het is een nek-aan-nekrace geweest. We feliciteren iedereen van harte met de geleverde prestatie en zullen ervoor zorgen dat alle winnaars binnenkort hun prijs, een Heineken sporttas of Fitland T-shirt, in ontvangst kunnen nemen. Bij deze Brouwerij 's-Hertogenbosch Nieuws vind je een 'Balansdag' brochure en een caloriewijzer. Een balansdag houd je na een dag waarop je teveel hebt gegeten en te weinig hebt bewogen. Op deze 'Balansdag' eet je minder en beweeg je meer, om zo in balans te komen. In de brochure lees je meer over deze Balansdag. De caloriewijzer vertelt je precies hoeveel calorieën de producten bevatten die je eet en drinkt. En watje kunt doen om deze calorieën weer kwijt te raken. We hopen dat alle collega's zich bewust blijven, of worden, van de voordelen van gezonde voeding en voldoende beweging. Veel succes! Commissie "Gezond Leven" UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 2