Margreet van de Ven Samenvoegen teams colonne 12 en 19 NIEUW DUO! MOOI AFSCHEID ADRI VAN HIRTUM y Even voorstellen. 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS f^l Beste collega, Ik wil me graag aan je voorstellen. Mijn naam is Margreet van de Ven en ik ben sinds september 2006 als secretaresse werkzaam op de afdeling Verpakken, een duobaan die ik samen uitvoer met mijn collega Miranda Maurix. Mijn gezin bestaat uit Jan met wie ik 17 jaar getrouwd ben, onze zoon Sjors (12 jr.) en onze dochter Maxime (9 jr.). Wij wonen sinds februari 2001 in Rosmalen. De afgelopen 5 1/2 jaar werkte ik als assistent manager bij een call center. Nu ben ik weer terug in mijn oude vak. De rol van secretaresse heb ik voorheen jarenlang vervuld bij o.a. Philips en SPSS, een softwarehouse. Toen ik hier kwam solliciteren had ik gelijk een goed gevoel bij dit bedrijf. Het heeft een goed en stabiel imago. De sfeer is erg prettig en informeel en ik heb erg geboft met mijn collega's. Ik hoop dat ik hier nog een tijdje rond mag blijven lopen. Tot ziens, Margreet Dianne en Maartje vormen samen BL-Secretariaat Op maandag 11 september werd de Bossche Brouwerij een nieuw duo rijker. Dianne Olijslagers en Maartje Kapteijns vormen vanaf die datum het nieuwe BL-Secretariaat. Dianne werkt op maandag en dinsdag. Maartje op woensdag en donderdag. In de even weken werkt Maartje op vrijdag en in de oneven weken Dianne. Via mail is het duo te bereiken onder 'BL-Secretariaat'. Telefonisch op 6209301. Als je Adri niet kende vanuit zijn dagelijks werk dan kende je hem wel van zijn activiteiten in de Personeels Vereniging. Dat bleek wel op donderdag 31 augustus toen hij na, laten we voor het gemak zeggen, 39 jaar afscheid nam van de Bossche Brouwerij. Het was 'volle bak' in de Cambrinus met alle collega's, vrinden en kennissen van Adri en echtgenote Ineke. Ze kwamen echt uit alle windstreken. Het was jammer dat na de speech van Carolien van de Werf de geluidsinstallatie het begaf. Maar het was een geluk bij een ongeluk, want door het ontbreken van 'versterking' werd de zaal nu gedwongen muisstil te zijn als ze de andere speeches wilden beluisteren. P.V voorzitter Gerard Konincks was in ieder geval luid en duidelijk te verstaan toen hij memoreerde dat Adri als penningmeester "Goed op de centen lette. Maar aan het eind van de jaar moest de kous leeg zijn!". Adri zelf kwam, hoe kan het anders, met harde cijfers. Het cijfer dat er uit sprong waren de 650 miljoen Euro aan investeringen die hij in de loop der jaren voorbij zag gaan. Het was al met al een mooi afscheid waar na het officiële deel nog menig glas geheven werd door oude bekenden op Adri's en Ineke's toekomst. Adri het gaat jou en Ineke goed als 'vrije vogels'! "Een nieuwe levensfase gaat nu voor mij beginnen, ik heb er zin in, bedankt!" Het was de bedoeling om colonne 12 op 1 januari 2007 te sluiten. Een 19 samen één team vormen. Di adviesaanvraag daartoe werd door de OR goedgekeurd. Maar de 0PI ingezet op colonne 15. Omdat e ontwikkelingen in 's-Hertogenbosch en Zoeterwoude en ontwikkelingen op de 2007 een besparing van 21 FTE binnenlandse markt maken het nodig de sluiting uit te stellen tot 1 januari 2008. Het team van colonne 12/19 pr De colonne gaat wel veel minder produceren dan de werkelijke capaciteit. en de overige tijd op colonne II Hierdoor ontstaan rest uren, iets dat ook het geval is op colonne 19. Om dit op te lossen gaat een deel van de medewerkers van colonne 12 en colonne Patrick van Erp en Bram Rutten 19 samen één team vormen. De overige medewerkers van colonne 12 worden ingezet op colonne 15. Omdat er minder uitzendkrachten nodig zijn geeft dit in 2007 een besparing van 21 FTE vergeleken met eind 2006. Het team van colonne 12/19 produceert een gedeelte van de week op colonne 19 en de overige tijd op colonne 12. Dit was de laatste zin van mijn dankwoord op mijn afscheidsreceptie. Na 38 Heineken jaren werd mij op 31 augustus j.l. een warm afscheid bereid. Een volle Cambrinuskelder met collega's, oud collega's, externe contacten, familie en vrienden, maar ook brieven en mails en de vele stoffelijke blijken van waardering hebben er een onvergetelijk afscheid van gemaakt, waar ik de fijnste herinneringen aan bewaar. Ook namens Ineke hartelijk dank hiervoor. Adri van Hirtum UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 3