MAG IK ME EVEN VOORSTELLEN Met de Bossche Fanfare gaat het Excelsior Fanvaria Colofon 0 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Mijn naam is Peter de Groen, getrouwd met Riet we hebben twee kinderen: een dochter (Marsja) en een zoon (Jurgen), een kleindochter en drie kleinzonen. Ik werk al 37 jaar bij Heineken. Mijn hobby's zijn reizen, motorrijden, muziek, fietsen, fotograferen en ik ben een rasechte Oeteldonker. Ik ben thuis in het verenigingsleven. Ik ben lid van het bestuur van de Motorclub van Heineken (secretaris) en gekozen lid van de Bestuursraad van Empel en Meerwijk. In het verleden was ik bestuurslid van de Heineken wielerclub en secretaris van de Groepsleidervereniging, en nu dan bestuurslid van de Heineken Fanfare. Ik vind het leuk om bestuurslid te zijn van een enerverende vereniging waar veel gebeurd. En zeker de binding met Heineken, daar ik binnenkort met Pre pensioen ga en dan meer tijd krijg om me in te zetten voor de Fanfare. Mijn vrouw en ik hebben ons altijd betrokken gevoeld bij dit muziekgezelschap, we zijn bij de jaarconcerten en de carnavals concerten altijd aanwezig. Bij een van de carnavalsconcerten hebben we zelfs mee opgetreden! Mijn taak bij de Heineken Fanfare wordt P.R. en Opleidingen, een deel van opleidingen zal ik overnemen van Hans Sliphorst die het hiermee erg druk heeft. Verder hoop ik op een fijne samen werking met het bestuur en de Leden van de Fanfare. Tot ziens Peter de Groen Gaarne voldoe ik aan het verzoek van de redactie iets te vertellen over de stand van zaken betreffende het Heineken Fanfarekorps en de plannen voor de toekomst. Allereerst natuurlijk het belangrijkste feit. Dat was het promoveren van de 4e naar de 3e afdeling in de concertwedstrijd op 6 november in de grote zaal van de stadsschouwburg te Tilburg. We hebben een paar optredens voor u op rij gezet het afgelopen seizoen. 25 November vond het jaarconcert plaats met samenwerking van het in de hoogste afdeling uitkomende Harmonieorkest uit Honselersdijk. 24 December op kerstavond waren wij te gast in de St. Lucaskerk, in onze stad, hier verleenden wij onze medewerking aan een kerstdienst. Enige dagen na deze wel zeer geslaagde uitvoering is deze warm klinkende kerk ten gevolge van bepaalde weersinvloeden volledig door instorting verwoest. 9 Maart was het korps aanwezig in de Brabanthallen te 's-Hertogenbosch om het aldaar gehouden Concours-Hippique muzikaal te omlijsten. Als dank van het comité werd de fanfare een twee tal muziekstukken aangeboden. 23 Maart helaas kon men door bedrijfstechnische reden niet deel nemen aan de carnavals optocht en de reveille op Koninginnedag, de fanfare kon hier wel begrip voor opbrengen 25 Mei waren de drumband en het orkest te gast in Loosdrecht voor deel namen aan een concours, beide haalden daar een eerste prijs. 8 Juni nam de Fanfare deel aan het Vredestein festival in het Kurhaus te Scheveningen. Prijzen waren er niet te halen, maar wel een kritisch verslag van een der jury leden. De Kapelmeester Karei van Dijck en de leden waren tevreden met de kritiek van de jury, het was goed tot zeer goed. Zo ziet U, het gaat goed met onze Fanfare, diverse grote evenementen staan nog op het programma, wij zien de toekomst met vertrouwen tegemoet en zullen ons door eventuele moeilijkheden niet uit het veld laten slaan. R.v.E. Rudi van Eekert) Bron Vers van 't Vat november 1969 18e jaargang 2006 Hoofdredactie Fanvaria: Ries van den Bogaert Correspondenten: John Hannink Leo Donkers Dagelijks bestuur: John Menkehorst Niek van den Biggelaar Natalie Dekkers Beschermvrouwe: Mevr. C.L. de Carvalho- Heineken Kijk ook eens op de website van de Heineken Fanfare: www.heinekenfanfare.nl MMMPMI Fanvaria UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 2