Wat doet zo'n OR nu eigenlijk? Holland ÉT Heineken -v üouseY Optreden Jamie Cullum voor Olympische sporters en hun fans OMLEGGEN ZANDZUIGERSTRAAT OVER HEINEKEN TERREIN 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS i »UHY 2 Binnenkort vinden er Ondernemings Raad verkiezingen plaats. In de aanloop daar naartoe vindt u in de BHN'en een aantal artikelen over de betekenis van de OR voor u. Maar ook wat een OR wel, en vooral ook, niet kan en mag. Want daar bestaat bij de achterbannog wel eens verwarring over. Hieronder staat de eerste bijdrage. De Ondernemings Raad is, simpel gezegd, een door de medewerkers gekozen team dat zorgt voor het behartigen van de gezamenlijke belangen van alle medewerkers. De OR leden hebben onder andere als taak gezamenlijk een mening te vormen over zaken die zij krijgen voorgedragen van de bestuurder. Instemming- en adviesrecht Bij de zaken die de OR krijgt voorgedragen door de bestuurder heeft de OR onder andere instemmingsrecht en adviesrecht. De uiteindelijke beslissing wordt dus door de bestuurder genomen en de OR geeft aan hoe ze over de voorgedragen zaken denken. De OR leden hebben daarbij het volgende doel voor ogen: de belangen behartigen van zowel de werknemers en het bedrijf zelf en daarbij de juiste tussenweg kiezen die voor iedereen tot een aanvaardbaar resultaat leidt. Daarnaast heeft de OR de mogelijkheid gebruik te maken van het zogehete initiatiefvoorstel. In het verleden zorgde de OR er bijvoorbeeld mede voor dat er een fietsenplan is gekomen en dat het mogelijk is om te sporten bij Fitland. Dit is destijds ontstaan uit een initiatiefvoorstel van de Bossche OR. Dit wil zeggen dat de OR zelf, in samenwerking met de medewerkers, met dit idee is gekomen. Als medewerker kunt u altijd terecht bij de OR. Maar de OR behandelt geen persoonlijke zaken, hiervoor kunt u bij de vakbond terecht. Wat u wel kan verwachten is een doorverwijzing van de OR. Belangen die meerdere personen aangaan worden altijd door de OR behandeld. Mocht u vragen hebben of graag persoonlijk contact willen met de OR, dan kunt u altijd contact opnemen met: A.W.R Spierings (Dré) E-Mail: a.w.p.spierings@heineken.nl I N Donderdag 16 februari treedt Jamie Cullum op in het Holland Heineken House in Turijn. De Britse zanger, songwriter en pianist is één van de populairste jazz artiesten van dit moment. Samen met Amy Winehouse en Norah Jones behoort hij tot de zogenaamde "Nu Jazz". In Nederland werd Jamie Cullum bekend tijdens North Sea Jazz 2004. De vaste drummer van Jamie, Sebastiaan de Kromm, komt uit Nederland. Ter promotie van zijn nieuwste album 'Catching Tales' heeft Jamie op 14,15 en 16 december 2005 de Heineken Music Hall aangedaan. Misschien viel het u nog niet op, maar vorig jaar startte in samenwerking met Miltop het saneren van het 'Domeinenterrein'. Dit terrein kocht Heineken in 2005. Zoals gebruikelijk bij Heineken 's-Hertogenbosch wordt er eerst gesaneerd voordat verdere ontwikkeling plaatsvindt. De eerste fase van de sanering is nu gereed en de voorbereiding voor de tweede fase is in volle gang. Van de tweede fase gaan we op de Brouwerij het nodige merken. De Zandzuigerstraat wordt namelijk vanaf februari t/m november omgelegd over het Heineken terrein. Dit houdt in dat de Zandzuigerstraat langs de Exportloods ons terrein opkomt en bij de Krattenopslag weer aansluit op de bestaande Zandzuigerstraat. Tijdens de werkzaamheden is de Brouwerijstraat voor een deel afgesloten. Rondrijden is dan niet mogelijk. De krattenopslag wordt verplaatst naar het acculaadterrein. Aansluitend wordt een doorgang gemaakt bij de waterbehandeling zodat vrachtwagens via de Brouwerijstraat bij de Exportloods kunnen komen. De beveiliging blijft in tact door het plaatsen van een hekwerk waar gaas tegenaan wordt geplaatst om inkijk zoveel mogelijk te voorkomen. Extra beamers en camera's zorgen ervoor dat de rondom beveiliging gewaarborgd blijft. Rob Barendregt Bouwbureau HNS Bf orVp^0 Tel: (073) 6209630 A T A afsluiting vak 2 week 8-13, 2006 afsluiting vak 1 wk.8 tot nov.2006 UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 3