brouwerij 's-Hertogenbosch Tank 252 heet nu 'Frits Bekker Tank HEINEKEN EERT FRITS BEKKER 29 maart 2006 OR-verkiezingen Carnavalsconcert Heineken Fanfare Zandzuigerstraat over Heineken-terrein The sun shines! Eet gezond, beweeg meer! 50.000 keer David Nieuwe scanners 29 februari 2006 nieuwsbrief voor medewerkers van de Bossche vestiging voor Heineken!" Dat laatste was de aanleiding voor Heineken om Frits Bekker te eren met een naamsvermelding op tank 252. Woensdag 1 februari werd tank 252 in tankblok II, 'de Kathedraal', omgedoopt tot 'Frits Bekker Tank'. Heineken eerde met deze naamsvermelding het voormalig hoofd van het Theater aan de Parade. Zoals Rolf Strietman, directeur Horecagebied Midden- Brabant opmerkte in zijn speech: "Dit maakt hem de eerste bier inkopende ambtenaar die zonder ook maar een glas bier te tappen een naamsvermelding krijgt op een tank!" 10.000 hectoliter bier In de 29 jaar dat hij de scepter zwaaide over het Theater aan de Parade, kocht Frits Bekker ongeveer 10.000 hectoliter (1 miljoen liter) bier in. Dat zijn bijna 5 miljoen glazen! Het Theater aan de Parade is dan ook het best bier verkopende theater in Nederland. Na een uitleg van Petra Hissink over de betekenis van de gisttank in de bierbereiding, onthulde Frits Bekker de plaquette met zijn naam. Als aandenken voor 'thuis' kreeg de familie Bekker een miniatuur tank aangeboden, ontwikkeld door Tini Kwaks. Niet echt miniatuur, want er past een 5 liter Tap Vat in! Gelukkig verlaat Frits Bekker het bier en de horeca niet helemaal. Hij blijft zich voor beide inzetten als voorzitter van Horeca Nederland afdeling 's-Hertogenbosch. Als er een lijst gemaakt wordt van bekende Bosschenaren dan zal de naam van Frits Bekker daar zeker op prijken. Rolf Strietman omschreef hem als volgt: "Frits is een Bourgondiër, oud kettingroker, carnavalsvierder, krititisch, perfectionist en een waardig zij het zeer kritisch, ambassadeur Heineken Team 'Export Light', het eerste team dat zich aanmeldde, is fanatiek van start gegaan. De eerste resultaten zijn veelbelovend! Het Centraal Magazijn krijgt binnenkort nieuwe barcodescanners. Het voorraadbe heer gaat hierdoor nog efficiënter! De 50.000ste David-tapinstallatie is verkocht, een nieuwe mijlpaal voor de innovatieve tapbierinstallaties van Heineken. UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND. Nederland Supply

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 1