CONTROLE VOOR MILIEUVERGUNNING I Personalia VACATURES Deadline BHN12 PH 'S-HERTOGENBOSCH NIEUWS Nieuw: Heineken Wegwijzer! Donderdag 19 januari kreeg de brouwerij bezoek van twee milieu ambtenaren van de gemeente 's-Hertogenbosch, de heren van Woerkom en Kerste. Doel van het bezoek was de tweejaarlijkse controle voor de milieuvergunning voor de brouwerij. Dit keer kwamen de heren vooral kijken naar verleden jaar geconstateerde onvolkomenheden o.a. bij de opslag van de gasflessen. Dit keer was dat dik in orde! Ook was er een bezwaar bij de gemeente binnengekomen tegen de 'zandopslag' bij het Cooper-gebouw. De bezwaarmakers maakten zich 'zorgen over opwaaiend fijn zand'. Rede voor de milieu ambtenaren om ook daar een kijkje te nemen. Ze waren verbaasd toen bleek dat die hele zandopslag minder was dan 2 kuub! EPTOt^ *f Overleg van de heren van Woerkom en Kerste met Claudy Diesveld Geboren Jubilea De Heineken Wegwijzer! geeft alle werknemers van Heineken een overzicht van de arbeidsvoorwaarden en -regelingen. Kortom, de spelregels waaraan elke medewerker zich dient te houden, maar waar hij of zij tevens rechten aan kan ontlenen. De Heineken Wegwijzer! is geen uitputtend overzicht. Daarnaast gelden immers onder meer de Bedrijfsregels en regels voor werknemers opgenomen in de CAO. Iedere werknemer in dienst van Heineken is in het bezit van een arbeidsovereenkomst. Daarin is onder andere opgenomen het salaris, de arbeidstijden en de afdeling waarbinnen iemand werkt. Belangrijk om te weten is dat ook datgene dat beschreven staat in de Heineken Wegwijzer! onderdeel uitmaakt van deze arbeidsovereenkomst. De arbeidsovereenkomst is individueel. De rechten, plichten en regels uit de Heineken Wegwijzer! zijn van toepassing op alle werknemers. Alleen in bijzondere individuele gevallen kan hiervan worden afgeweken. Er is dan wel schriftelijke toestemming van de Directeur P&O (Hans de Ruiter) nodig. Mocht u geïnteresseerd zijn in de inhoud van de Heineken Wegwijzer!, dan kunt u deze lezen via het Heineken intranet 'BrowseHuis'. Indien u naar aanleiding van de Heineken Wegwijzer! nog vragen of opmerkingen heeft, kunt u contact opnemen met uw P&O adviseur. Teamleider technisch magazijn /Zoeterwoude Vertegenwoordiger Thuisverbruik /Bunnik De deadline voor BHN10 is donderdag 9 februari 2006. Kopij voor dit nummer kunt u mailen naar: G.Sman@Heineken.nl Tim, zoon van Dianne en Leon Olijslagers op 15 januari. Dianne is werkzaam binnen het Secretaresse Team. 25 jarig jubileum Jos Michiels Op 1 februari 1981 trad Jos in dienst getreden bij Heineken. Hij begon bij de drankenhandel Drost Liebrand en Olderaan waar hij als bijrijder en chauffeur ruim 6 jaren werkte voor hij de overstap maakte naar de Facilitaire Dienst van de Heineken Brouwerij 's- Hertogenbosch. Daar is hij al jaren voor de Bossche PUM klanten hét gezicht van het PUM. Tegenwoordig behoort Jos bij het team Facility Services, waardoor we hem ook op andere plekken zien. Jos nodigt iedereen uit op 10 februari dit jubileum met hem te vieren. De receptie begint om 15:30 uur in de Cambrinus kelder in 's-Hertogenbosch. Gerard van Bergen - Teamcoach Algemene Zaken UITGAVE VAN HEINEKEN NEDERLAND

Heineken Brouwerij Nieuws | 2006 | | pagina 2