Zaalsportdag 1969 op zaterdag 11 januari PERSONEELSORGAAN VAN DE AMSTEL BROUWERIJ N.V. Inschrijfformulier vóór 23 december inleveren Dia deportivo para el personal Geangasjeerd Zaalvoetbal Zaalhandbal Volleybal Tafeltennis Badminton HET SPONGAT NUMMER 98 - 21 Na het sukses van de Zaalsportdag in januari van dit jaar en de Buitensportdag in mei zal voor het gehele personeel van onze brouwerij in Amsterdam opnieuw een Zaalsportdag worden georganiseerd. Als datum werd gekozen zaterdag 11 januari 1969. De wedstrijden vinden wederom plaats in de sporthal van de Vrije Universiteit, gelegen op de grens van Buitenveldert en Amstelveen. De sporten die beoefend zullen worden zijn: zaalvoetbal, zaalhandbal, volleybal, tafeltennis en badminton. Deze laatste sport is ditmaal voor het eerst in het programma opgenomen. Zij komt in plaats van basketball, waarvoor vorig jaar een te geringe belangstelling bestond. Om de badmintonwedstrijden zowel voor de spelers als voor het publiek zo aan trekkelijk mogelijk te maken, is vast gesteld dat alleen 'dubbels' gespeeld zul len worden. Deelnemers worden ver zocht zelf zo veel mogelijk 'dubbels' te vormen. Ook voor de andere teamsporten geldt dat het samenstellen van afdelingsteams het meest aantrekkelijk is. Ook dames teams zijn daarbij van harte welkom. Doelpunt in één van de wedstrijden zaal voetbal van de eerste Zaalsportdag in januari van dit jaar. In dit verband wordt erop gewezen, dat ook de echtgenotes van onze brouwerij medewerkers aan de wedstrijden kunnen meedoen. Bovendien kunnen kinderen, mits ze ouder zijn dan 15 jaar, voor de sportdag worden ingeschreven. In de laatste week van november zult u in uw loon- of salariszakje een in schrijfformulier aantreffen. Ook zijn in schrijfformulieren verkrijgbaar bij de diverse portiers. De ingevulde formulie ren dienen vóór maandag 23 december te worden ingeleverd bij de leden van de Sportcommissie, te weten: Hoofdkantoor: heer P. van Daalen (Afd. Contracten interne post 14). Bedrijf: de heer H. Fokke (Kledingmaga zijn interne post 110). Boerhaavestraat: mej. M. Smit (Hoofd boekhouding interne post K). De Sportcommissie verwacht voor deze tweede Zaalsportdag weer een groot aantal deelnemers, terwijl ook suppor ters van harte welkom zijn. En el Salon de deportes de la Universi- dad Libre en Buitenveldert, se celebrara el sabado 11 de enero de 1969 un dia deportivo para el personal de la fabrica de Amsterdam. En el sobre de pago de la ultima semana de noviembre encontraran Vds. un for- mulario de inscripción. Este formulario deben entregar donde el senor E. J. van Brunschot antes del 23 de diciembre. También para informes pueden dirigirse donde el. La intención es que el personal de cada sección o un grupo de personas forman un equipo para participar en una o mas competiciones. Los deportes para lo cual se pueden in- scribir son: futbol de salon, de mano, volley, badminton y ping-pong de mesa. zijn, is een toestand die op dit ogen blik hoog op de inarkt staat genoteerd. Het lijkt er soms op, dat alleen „geanga- sjeerde" mensen meetellen als volwaardig lid van onze samenleving. Vandaar dat wij ook graag tot deze groep willen be horen. De vraag is echter of dat moge lijk is. Wat wordt er bedoeld met deze mode uitdrukking? Wij kunnen het alleen om schrijven als een levenshouding die wordt gekenmerkt door het zich met iets intensief bezighouden, meedenken, zich zo erbij betrokken voelen dat men de dingen mee wil beïnvloeden. Het is merkwaardig dat dit woord voornamelijk wordt gebezigd wanneer men spreekt over mensen die bepaalde politieke of maatschappelijke veranderingen na stre ven. Toch kunnen ook wij in het bedrijf ge angasjeerd met ons werk bezig zijn wan neer de leiding ons daartoe de gelegen heid geeft. En die gelegenheid hebben wij gekregen doordat onze directie zich duidelijk heeft uitgesproken voor een zo goed mogelijke overlegsituatie in het bedrijf o.a. door het instellen van over legbijeenkomsten. Voor ons was daarom het betoog van Prof. Vollebergh, tijdens het driedaags congres vorige week van de algemene bond Mercurius, oude koek. Deze hooggeleerde heer betoogde o.a. dat voor het goed functioneren van het bedrijf, inspraak van de werknemers in de besluitvorming steeds meer nodig zal worden. Uit een aantal gesprekken die wij kort geleden mochten voeren met enkele voorzitters van overleggroepen kregen wij de indruk, dat nog niet alle deelnemers goed raad weten met de in breng die zij kunnen en mogen geven. Dit is begrijpelijk omdat meedenken ge leerd moet worden, net zoals het leiden van dit soort besprekingen ook de nodige ervaring vraagt. Voor het slagen van het overleg in het bedrijf is het boven dien noodzakelijk dat ervaren wordt, dat de inspraak ook resultaten oplevert, d.w.z. dat wezenlijke invloed wordt uit geoefend op de gang van zaken. Als wij ons verantwoordelijk voelen voor ons werk, ons bedrijf en voor elkaar, als wij meedenken met de leiding en de gang van zaken in positieve zin willen mee- beïnvloeden, dan zijn ook wij geanga- sjeerde mensen. En dat wilt U toch? Attendens 1

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 1