Naar Helmond Sinterklaas op de brouwerij in Helmond Jubilaris Agenda ONS leven in de brouwerij 6 Zoals u weet is het hele personeel in de gelegenheid gesteld ons nieuwe bedrijf in Helmond te bezichtingen. Werd het bezoek op 20 november afge last vanwege de gladheid, op 11 decem ber ging de reis wel door en om half negen vertrokken vier bussen van de Mauritskade, om half elf weer vier en om half twee één bus. Onderweg werd koffie gedronken in de buurt van Den Bosch. De groepen arriveerden op tijd en wer den ontvangen en op hartelijke wijze toe gesproken door ir. Drost. Na zijn toespraak kregen wij gelegen heid om de inhoud van onze lunch pakketten te verorberen in de kantine; ieder stond versteld over de moderne inrichting en wij willen niet verzuimen de dames die ons van koffie voorzagen, hartelijk te danken voor hun goede zor gen. Hierna begon de excursie. De rondlei ders waren geen vreemden voor ons. Zij lieten ons het uitgebreide complex zien en wij konden ons ervan overtuigen dat er nog heel wat gebouwd kan worden voor het terrein te klein is. Menigmaal hoorde men zeggen: wat zal het hier heerlijk werken zijn. Wij willen geen namen noemen, maar van deze plaats namens alle Amstel- medewerkers uit Amsterdam alle colle ga's in Helmond danken voor de harte lijke ontvangst. En ook onze directie die ons de kans heeft gegeven het bedrijf in Helmond te zien. B. Nieuwenhuyse. Zaterdagmiddag 4 december waren alle kinderen om half vier in onze kantine bijeen gekomen om het Sinterklaasfeest te vieren. Allereerst vermaakte Jan Klaassen in de poppenkast de kinderen. Ook genoten ze van de chocolademelk met speculaas. Om half vijf kwam de goed heilig man binnen. De voorzitter van de personeels vereniging heette hem welkom en vond dat de Sint er goed uitzag, ondanks de vermoeiende reis en het slechte weer. Het een en ander schreef de spreker toe aan de gezonde Amstellucht die in Hel mond hangt. Hierna kwam de Sint aan het woord. Hij had al veel gehoord van de mooie kantine in Helmond, hij kon alleen maar konkluderen dat de hem verstrekte ge gevens helemaal niet overdreven waren. Hij had daarom het verzoek om de kan tine in ere te houden. Dat de Sint van alles goed op de hoogte is bleek ook weer toen een van de dames uit de kantine bij de Sint moest komen en hij enige aanwijzingen gaf betreffende het biertappen. Na een uurtje gezellig samenzijn en na dat de Sint alle kinderen een pak snoep had gegeven vertrokken Sinterklaas en zijn zwarte pieten weer. Resumerend: het was een gezellig Sinter klaasfeest in Helmond. J. W. Op 4 januari a.s. jubi leert de heer H. J. van der Laan, werkzaam in de mouterij als mole naar. De heer Van der Laan is op deze dag veertig jaar in dienst van de brouwerij. De hul diging vindt plaats 's middags om vier uur in de Gijsbreghtkelder. Wo. 22/12 Do. 23/12 Vr. 24/12 Za. 25/12 Zo. 26/12 Ma. 27/12 Wo. 29/12 Vr. 31/12 Za. 1/1 1966 - Bedrijfsschool - Natuurkunde 7 en Nederlands 15 EHBO en EHIO afd. B Clubavond klaverjasvereniging Clubavond biljartvereniging EERSTE KERSTDAG TWEEDE KERSTDAG Cursus Technisch Engels Bedrijfsschool - Rep. Brouwhuis en Rekenen F EHIO - Gevaren biologische en chemischce strijdmiddelen, stralings ziekten, gasbesmetting Laatste dag van 1965 We luiden een nieuw jaar in. Veel succes. ln dienst: J. J. van Klooster, Instrumentmakerij Mevr. A. den Boer-van Egmond, Rayon kantoor Twello Mej. S. J. Haken, Koffiekamer P. C. Siteur, Poviet Produkten Uit dienst in Amsterdam T. H. F. Bernard, Expeditie A. Galvan Rincon, Legerkelder J. Gonzalez Peralta, Bottelarij F. Martin Muftoz, Bottelarij D. F. Pereira, Bottelarij W. J. Stap, Poviet B. Yuste Marin, Bottelarij A. Quijado Garcia, Bottelarij P. Rebollo Garcia, Bottelarij A. H. Voorthuizen, Expeditie E. W. Metzelaar, Onderhoudsdienst. H. Stiggelbout, Expeditie Mevr. J. R. Wolf-Brouyère, Typekamer Uit dienst in Heerlen H. v. d. Burg. Expeditie P. H. Schmitz, Expeditie C. G. Theunissen, Expeditie Uit dienst in Den Haag J. Triemstra, Expeditie H. Mandersloot Uit dienst in Helmond M. M. Merkx Geboren Petronella Maria, d.v.h. echtp. Van Berkel- Schmidt (Expeditie) Maria Nieves, d.v.h. echtp. Ares Rio-Moral (Bottelarij) Overleden Mevr. H. Kerk-Appel H. F. F. Essenberg Mevr. E. Maarsse - van Ooijen (gepen sioneerden) P. v. d. Hulst, Bottelarij

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 6