In memoriam Frans van de Amstel oet Heële Verkoopvergadering in Arnhem Agenda Bedr ijls-e.h.b.o. ONS leven in de brouwerij 4 Op 43-jarige leeftijd is overleden Frans Braun. Het ging vrijdag 26 maart jl. als een schok door ons filiaal te Heerlen. Abrupt was een einde gekomen aan het nog jonge leven van deze alom beminde en hardwerkende man. Men zou Frans Braun een held kunnen noemen. Een held op het terrein van blijmoedigheid en levensmoed en met een groot besef van verantwoordelijk heid voor zijn gezin en de Amstel. Frans zal een gevoelige leegte achter laten en vooral ook zijn klanten en vrienden zullen hem missen. .Hij zal voor hen en voor ons een inspirerend voorbeeld blijven. J.K. De algemene verkoopvergadering is dit jaar te Arnhem gehouden. Alle mensen van de buitendienst, zowel van de horecasector als van de afdeling thuis- verbruik waren hier aanwezig. Een inte ressant onderdeel van het programma van die dag was het beantwoorden van een vragenlijst, waarvan elke aanwezige een exemplaar had ontvangen. Uiter aard waren al deze vragen afgestemd op het werk en voor de goede beant- woorders waren prijzen in het vooruit zicht gesteld. Vele antwoorden waren verwerkt in de toespraken die werden gehouden door de heren H. E. Janssen van ons reclamebureau PRAD en drs J. L. Wage van het Commercieel en Bedrijfseconomisch Adviesbureau, dat onze buitendienst traint. Degenen die de In dienst gekomen: J. Luising, Expeditie H. Steen, Bewakingsdienst Helmond J. P. Sanders, Bewakingsdienst Helmond Mej. T. Kok, Poviet Produkten N.V. H. Schriel, Reklame Mej. J. M. Leideritz, Typekamer Onze dienst verlaten: B. Aznar Parra, Bottelarij V. Gomez Rejas, Expeditie F. A. Assink, Poviet R. Melgers, Expeditie P. R. Schumans, Heerlen F. Aroca Turpin, Bottelarij R. Gonzalez Soriano, Bottelarij H. F. van Es, Legkelder F. P. Rivas Purrinos, Bottelarij W. L. van Bakel, Legkelder K. Smit, Poviet AAN ONZE GEPENSIONEERDEN In het Spongat van 25 februari j.l., werd aangekondigd, dat bij onze onderneming een nieuw pen sioenreglement zal worden inge voerd, in verband met de sterk verhoogde wettelijke uitkeringen (AOW). Dit bericht heeft bij enkele gepensioneerden ten on rechte de gedachte gewekt, dat ook aan de reeds ingegane pen sioenen iets zou veranderen. Alle pensioenuitkeringen die zijn in gegaan vóór 1 januari 1965 zijn gebaseerd op de regeling, die voorheen gold. Door invoering van een nieuw reglement zal er dus geen verandering worden ge bracht in de bedragen, die de ge pensioneerden thans van de brouwerij ontvangen. Vanzelfsprekend zullen, evenals voorheen het geval was, alle toe komstige verhogingen van de AOW geheel ten gunste komen van de gepensioneerden, hetgeen gezien de laatste verhoging van de AOW reeds een beduidende ver betering is van de reeds ingegane pensioenen. vragen het best hadden beantwoord konden hierna hun krachten met elkaar meten in een quiz. Na een spannende strijd kwamen als winnaars naar voren de heren Roosdorp en Heijnen, horeca sector en Beckers en Van Ham, thuisver- bruik. Zij ontvingen een boek en een doos bonbons, terwijl de verliezers al leen bonbons kregen. Na de lunch sprak de heer Kranenberg, die o.m. mede deelde dat de fliptopperverkoop zich gunstig ontwikkelt. Hij wekte de aan wezigen op het beste been voor te zetten zodat de verkoop zich in stijgende lijn zou blijven bewegen. P. Dijs, Contracten Mej. W. C. J. Koenders, Heerlen Mej. G. W. van Straten, Bedr.- en Budget administratie Geboren: Robert Hans, z. v. h. echtp. F. Wiersma- Tim. (Koelhuis) Ellen, d. v. h. echtp. Overdijk-Bekker Eppo Jan, z. v. h. echtp. De Boer-Broëll Overgeplaatst: Per 26 maart 1965 de heer P. Timmerman naar Helmond Per 2 april 1965 de heer J. Horsten naar Helmond Overleden: F. Braun, Heerlen Do 8/4 - EHBO-AB Vr 9/4 - clubavond tennisver. clubavond biljartver. clubavond klaverjasver. Za. 10/4 - land. opl. LOTUS instr. middag BO/IOkader Di 13/4 - cursus Technisch Engels Wo 14/4 - BZB - bedrijfsbrandweer BZB - BO IO hulpverl. Bedrijfsschool bedr. kennis 3 herh. Ned. Do 15/4 - EHBO-AB Vr 16/4 - clubavond tennisver. clubavond biljartver. clubavond klaverjasver. Ma 19/4 - 2de PAASDAG Di 20/4 - Paascursus Stichting Contactcentrum Bedrijfsleven Onderwijs cursus Technisch Engels Wo 21/4 - Paascursus CBO Bedrijfsschool vragenavond Do 22/4 - Paascursus CBO Vr 23/4 - Paascursus CBO clubavond tennisver. clubavond biljartver. clubavond klaverjasver. Za 24/4 - 06.00 vertrek van de brouwerij visver. Altijd Beet naar de Waddenzee (richting Texel) land. opl. LOTUS De heer P. Timmerman (tegen wie iedereen hardnekkig Timmermans zegt) nam 26 maart afscheid van zijn mensen in verband met zijn vertrek naar Hel mondwaar hij de leiding zal krijgen van de leger- en tapkelder. Aan het examen van 1 april j.l. namen tien candidaten uit ons bedrijf deel. Een felicitatie gaat uit naar de geslaagden. Wij wensen hun bij eventueel voor komende gevallen een goede E.H. toe. De geslaagden zijn: E. J. v. Brunschot (PZ-bedrijf), mej. G. J. Elferink (Sta tistiek), W. J. de Grouw (bedr.-portier), P. Hogenbirk (mach. werkpl.), B. J. Huisen (bedr. portier), C. L. de Koster (exp. kantoor), mej. E. D. Smink (PZ- bedrijf), J. Stolte (mach. werkpl.), H. Voerman (bedr. portier) en Mej. M. C. Bierman.

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4