kl aver|assen ZO GAAT U weet het toch? Uitgifte speldjes Ongevallen op de weg en m. O-ntm-behandeling Klaverjastoernooi op vrijdag 12 maart 1965. Deelneming staat voor ieder open. In schrijfgeld 50 cents per persoon. Opgave vóór vrijdag 5 maart bij de heren Arents (electriciën), Bin Soenle (exportbottelarij), De Casparis (Poviet), Koning (electriciën). Het magazijn en de verkoopafde ling worden herhaaldelijk lastig gevallen met verzoeken om speld jes. Daarom is besloten deze maand ieder personeelslid een stel speld jes te geven. Bij de loon- en salaris uitbetaling ontvangt ieder dus een Gold-, Oud Bruin- en Fliptopper- speldje. In verband hiermede zal op in dividuele aanvragen om speldjes door personeelsleden dan ook niet meer worden ingegaan. De tanks zijn ingebouwd en de muren betegeld. De lagertanks zijn nu geïso leerd, zodat de temperatuur in de werk- gang aanmerkelijk hoger is dan die van de tanks. Als u de agenda personeelsverenigingen en opleidingen bekijkt, ziet u op vrijdag 26 februari staan „behandeling onge vallen op de weg de nieuwe beade mingsmethode mond op mond voor chauffeurs, bijrijders en belangstellenden uit het bedrijf." Wat gaat er die avond nu gebeuren? Wij komen om 20.00 uur samen in de Gijs- breghtkelder. U zult daar een populair praatje te horen krijgen over de meest voorkomende ongevallen op de weg met daarbij de eerste hulp die u dan zult kunnen geven om erger leed te voor komen. Eén van de dingen waarvan u tegenwoordig dagelijks hoort, is: „het leven van het slachtoffer is gered door handelend optreden van. die de mond- op-mond-beademing toepaste." Ameri kaanse bladen schrijven dan over de „levenskus". Wij zullen u op de 26ste een filmpje laten zien over deze beademingsmetho de; wij geven een demonstratie op diverse soorten poppen en op enkele vrijwilligers om u daarna in de gelegenheid te stellen zelf een en ander te beoefenen. Er zijn genoeg oefenfantomen en u kunt dus allemaal meedoen. Anna, Dumpie, Dui kertje en Jansen liggen voor u klaar en aan u om hun weer leven in te blazen. De chauffeurs en bijrijders krijgen in eerste instantie een uitnodiging om in het kader van de wedstrijd veilig en schadevrij rijden deze avond mee te maken. Voor zover er dan nog plaats is (en we hebben er echt rekening mee gehouden) kunnen andere belangstellen den zich melden bij de heer Struiksma (leslokaal) tel. 410. De bottelarij met bovenlicht. Links is de galerij in aanbouw, waarlangs bezoekers kunnen worden geleid. De lagertanks zün nu nog zichtbaar, maar reeds voorzien van het raam waarbinnen alle appendages (zoals mangat en uitlaatbereikbaar zijn. 2

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 2