aver|assen Wat is een idee IDEEËN Agenda Schaakliefhebbers opgelet Reis vereniging Puzzel en win een tientje ONS leven in de brouwerij 4 Op deze vraag zijn vele antwoorden te geven. Een definitie is: een voorstel dat aan geeft op welke wijze iets beter kan worden gedaan. Dit is een rekbare omschrijving, waar mee we vele kanten op kunnen. En er zijn zovele kanten in ons bedrijf, waar vast wel een verbetering mogelijk is, b.v. in veiligheid, opslag, verpakking, verzending, werkmethode, opbergmetho- de, kwaliteit, opstelling machines, stof- afvoer enz. En er zijn vast wel besparingen te vinden van materiaal, gereedschap, gas, licht, water enz. Ook zijn er atlijd wel mogelijkheden tot vermindering of uitschakeling van ver moeidheid, controlekosten, wachttijden, onnodige formulieren enz. Wanneer u om u heen kijkt, kunt u de lijst verder aanvullen. Belangrijk is nog, dat niet alleen aan geven moet worden, wat er beter gedaan kan worden, maar tevens hoè. Wanneer u dus vermoedt, dat, wat u bedacht heeft, voor ons bedrijf van be lang is, moet u het beslist insturen. U begrijpt echter wel, dat in het Ideeën- vat geen klachten thuishoren. Die kon den er wel eens in verzuren. Tot slot nog een mededeling betreffende de samenstelling van de Commissie. Nu de Ondernemings Raad opnieuw is gekozen, heeft zij aangesteld als lid van de Ideeënvatcommissie de heer A. Jvan der Heyden, meet- en regeltechnicus. Van maandag a.s. af, kunt u uw ideeën spuien in het ideeënvat. F J.V.C. personeelsverenigingen en opleidingen Do. 28/1 - beginnerskurus EHBO-AB herhalingsavond Vrij. 29/1 - klaverjastoernooi Amster damse Bedrijven IV - instruktiedag buitendienst pers. Horeca D biljartavond Biljartver. AB Za. 30/1 - landel. opleiding LOTUS Di. 2/2 - kursus technisch Engels Wo. 3/2 - oefening bedrijfsbrand weer BZB - oefening reddingsdienst BZB bedrijfsschool Natuur kunde 5, Rekenen 9 beginnerskursus EHBO- BB - Stoornissen in de Alg. Toestand en Kunst matige beademing Do. 4/2 - beginnerskursus EHBO- AB - tentamen A Vrij. 5/2 - klaverjastoernooi Amster damse Bedrijven V - biljartavond Biljartvereni ging AB Di. 9/2 - kursus technisch Engels Wo. 10/2 - bedrijfsschool Mouterij 1 - gerstbehandeling Bier techniek 1 beginnerskursus EHBO- BB - Stoornissen A.T. en K.A. Do. 11/2 - beginnerskursus EHBO- AB - diskussie tentamen A Vrij. 12/2 - biljartavond Biljartver. AB - slot toernooiavond klaver jassen Amsterdamse Be drijven. Prijsuitreiking Gijsbreghtkelder Za. 13/2 - instruktiemiddag BO IO kader. Bij voldoende deelname willen wij een avond weer eens een simultaanseance organiseren. Willen de kandidaten zich opgeven bij de heer Stolte, mach.werk- plaats of bij de heer Struiksma, tel. 410? Evenals voorgaande jaren hebben wij het voornemen om een bedrijfstournooi te organiseren voor alle werknemers. Dit toernooi zal gehouden worden op vrijdag 12 maart a.s. om 20.00 uur precies. Ondanks de hogere kosten is de inschrij vingsprijs vastgesteld op 0,50 p. p. Vanaf heden kan men zich opgeven bij de navolgende werknemers: H. J. de Casparis, afd. Poviet; M. E. Bin Soenle, afd. Bottelarij, 3de etage; J. R. Koning en J. A. M. Arents, electriciëns, alwaar u tevens het inschrijfgeld kunt storten. Opgave is mogelijk tot uiterlijk 5 maart. Wij rekenen op een grote opkomst! Het Bestuur De leden van onze vereniging delen wij hierbij mede, dat de eerstvolgende reis zal plaatsvinden op 19 en 20 juni a.s. Doel van de reis is het Ahrdal in Duits land. Nadere gegevens omtrent reisroute en vertrektijd zullen nog volgen. Zorg tijdig voor een geldig paspoort, dat voor komt én voor u én voor ons veel narig heden. Werknemers die nog lid willen worden van onze vereniging kunnen zich opge ven bij de heren: H. loosse, kantine; H. van Kesteren, smederij en W. J. Schel lingerhout, smederij. Het Bestuur Hier volgen de winnaars van de puzzel, die in Het Spongat van december 1964 heeft gestaan. De heer J. Th. Kruger, hoofdboekhou ding heeft het tientje gewonnen; me juffrouw G. F. van der Meer en de heren J. Roosendaal en C. M. Heijnen werden geabonneerd op het tijdschrift Artis. In dienst gekomen: I. J. Jansen, Bedrijfs- en Budgetadmini stratie H. Fumero Yanez, Expeditie A. Kater, Magazijn F. Lorenzo, Fumero, Spoel plaats F. Farina Gomez, Spoelplaats V. C. Fernandez Nosti, Spoelplaats Chr. Klijn, Bottelarij G. Quijada Cano, Bottelarij M. H. Ditzel, Bottelarij A. Groenbos, Bottelarij B. J. Steenaart, Bottelarij E. D. Elvira de Leon, Bottelarij D. Ferreros Furones, Bottelarij A. Sanchez Vasquez, Bottelarij B. Yuste Marin. Bottelarij M. Castra Maneiro, Bottelarij R. Figuieras Rey, Bottelarij R. Lago Bouillon, Bottelarij J. Pineiro Martinez, Bottelarij Uit dienst: D. S. Simon, Magazijn E. Calvo Perez, Legkelder C. N. Koeimzidis, Legkelder B. Cazcarra Oliveros, Bottelarij J. Toral Perea, Bottelarij C. van Oorsouw, Bottelarij J. Rey Fernandez, Bottelarij A. Brinkmans, Expeditie G. J. F. Bruyns, Bottelarij J. Vasquez Villas, Expeditie Ch. A. Corneille, Smederij E. J. Mastenbroek, Smederij Gehuwd: G. Beuker (Portiersloge Fabriek) met mej. J. de Boer R. Rivas Moreno (Legkelder) met mej. M. P. Vicente Torres Geboren: Piet Hein z. v. h. echtp. Haverkamp-Koek koek Margaretha Evangelina d. v. h. echtp. E. Heuvel-Arduyn (Gistkelder) Arnold z. v. h. echtp. J. C. Cramer-Blaa- zer (Bottelarij) Willem Johannes z. v. h. echtp. P. R. Schu- mans-Geerlings (Heerlen) Bouke z. v. h. echtp. J. Triemstra-Bouman (Den Haag)

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 12