Ons leven in de brouwerij In dienst gekomen: AMSTERDAM P. A. Blok, Comm.afd. Mej. J. Geels, Poviet A. de Haas, Bouwk. adviesafd. P. F. Holleman, Expeditie J. Th. Kruger, Centr. Adm. J. Ch. E. ter Linden, Contracten D. J. v. d. Schild, Tariefbureau Mevr. C. M. Wittentrop-v. d. Burg, Documentatie HENGELO A. Brand, Adm. Onze dienst verlaten: AMSTERDAM. J. W. Bel, Bouwk. adviesafd. H. van Gaaien, Deb.adm. Mèvr. H. Gorka-Bukkens, Centr. Boekh. Mej. W. J. Goossens, Deb.adm. Mej. A. L. van Huissteden, Econ. afd. I. Kassai, Statistiek Mej. M. G. Koppen, Statistiek Mej. P. J. Milo, Poviet A. C. J. Koelemij, Projectenbureau Mevr. J. I. M. Straayer-Kuhn, Bedr.- en Budgetadm. L. P. A. Ros, Portiersloge A. Vos, Thuisverbruik Mej. N. H. Vinckemöller, Centr. adm. L. de Winter, Loonadm. H. ten Wolde, Export R. van Well Groeneveld, Comm.afd. Getrouwd: AMSTERDAM Mej. A. C. Doffer (Verk.gebied Midden- Ned.) met de heer N. Doesburg J. Kok (Thuisverbruik) met Mej. F. H. Swinkels J. Udo (Expeditie) met Mej. R. Koopman Geboren AMSTERDAM Anna Marlon, d. van het echtpaar Teunis- Hajema (Loonbureau) Adriana, d. van het echtpaar Visser-Ver- meulen (Instrumentmakerij) Odile Titia Sabine, d. van het echtpaar Avis-Veltkamp (Reclame) Nicolina Elisabeth, d. van het echtpaar de Boer-Broëll (Verbandkamer) Maria Dolores en Juan José, d. en z. van het echtpaar Aroca Turpin-López Martin (Expeditie) Elisabeth, d. van het echtpaar Burgmans- Viersma (Expeditie) Gabriela Elisabeth, d. van het echtpaar Garcia-Giggi (Bottelarij) Cornelis Frederik, 2. van het echtpaar Krou- wel-Thijs (Mach.kamer) Carlos, z. van het echtpaar Reij Fernandez- Purrinos Gomez (Bottelarij) Luis Francisco, z. van het echtpaar Sanchez Rubio-Boes (Legerkelder) Margaretha Johanna Christina, d. van het echtpaar Tijssen-Vermeulen (Expeditie) Lilian Tjanderwati, d .van het echtpaar Ummenthum-Birjmohun (Bottelarij) Karin Erna Martina, d. van het echtpaar Tukker-Rennert BENOEMING De heer L. K. G. Smit is met ingang van 1 januari 1964 benoemd tot hoofdver koopleider Thuisverbruik. Op dinsdag 7 januari j.l. is mej. A. Doffer in he huwelijk getreden met de heer N. Doesburg. Mejuffrouw Doffer heeft op de typekamer gewerkt en is nu toegevoegd aan de heer Jong (Ver koop gebied Midden- Nederland). Op de foto het bruidspaar Doesburg-Doffer bij het Amsterdamse stad huis. Het jonge paar ivilde langs deze weg ieder dankzeggen die heeft bijgedragen aan hel mooie cadeau dat zij hebben gekregen en voor de vele blijken van belangstelling op hun trouwdag ondervonden. 23

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 25