DE FEESTGANGERS Staand v.l.n.r.: Ch. Horselenberg, mej. Y, J. M. Oude Meilink, R. W. Lasche, M. Waanders, A. Lenstra, G. ter Eist, J. G. L. Schothuis, H. G. Jonge Roerink, A. de Boer, Siep, J. R. Weegink, WVlaskamp, mevrouw Hassink, B. H. Hassink, Hassink jr., W. van den Berg. Gehurkt en zittend v.l.n.r.: A. Brand, M. A. Brunsveld, A. G. Haring o.g. Brugger, G. H. Feldman, J. G. Rademaker, H. Onrust, de dochter en de andere zoon van de heer Hassink. Het gezin Hassink in jubileumstemming. die door zijn voorkomen het bewijs levert dat hij verstandig heeft geleefd. Wij heb ben een moeilijk vak, waarin het maar al te verleidelijk is om zich aan te sluiten bij de gezelligheid. „U gaat de mensen tegemoet en uw innemendheid geeft charme aan uw leven en het is dan ook helemaal niet moeilijk om nu prettige dingen te zeggen." Een polshorloge en een gevulde envelop waren de geschen ken van de directie, die de heer Siep, on der het uitspreken van de waardering die de directie heeft voor de jubilaris, mocht aanbieden. De heer Hassink zei in zijn dankwoord dat hij zich voorstelde in de komende ja ren op dezelfde voet voort te gaan en dat hij er altijd trots op was geweest ver tegenwoordiger te mogen zijn bij de brou werij De heer Vlaskamp stelde hierna voor na mens het personeel een telegram en een fruitmand te zenden aan de heer M. Blankestijn, een van de oudgedienden die reeds geruime tijd ziek ligt en die men bij deze feestelijke gelegenheid node had gemist.

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 10