beurt hij een boete van f 0,50. De Elftallen-Commissie is bevoegd spelers, die te laat bij een wedstrijd verschijnen, te beboeten met hoogstens f 0,50. Art. 34. De elftallen worden samengesteld door een Elftallen Commissie voor de Zondagcompetitie en een Elftallen Commissie voor de Zaterdagmiddagcompetitie, bestaande uit leden, die met het spel bekend zijn. Deze Elftallen-Commissies hebben een heel jaar zitting en worden op de jaarvergadering gekozen. Art. 35. Ieder lid is gehoorzaamheid verschuldigd aan zijn aanvoerder tijdens een wedstrijd. SCHEIDSRECHTER EN UITSLAG. Art. 36. Na afloop van een wedstrijd geeft de aan voerder van elk elftal de namen der spelers aan den Secretaris respectievelijk Wedstrijd-Secretaris op, opdat kan worden vastgesteld wie zich schuldig maakt aan overtreding van Art. 32 en 33. Tevens naam van den scheidsrechter en uitslag van den gespeelden wedstrijd, en of de identiteitskaarten al of niet gecontroleerd zijn. Art. 37. Indien tijdens een wedstrijd een lid een ander bemoeilijkt, geeft het betrokken lid dit op aan den aan voerder. De aanvoerder onderzoekt de zaak na afloop van den wedstrijd en geeft bij ingrijpenden aard daar van kennis aan het Bestuur, hetwelk dan beslist. Art. 38. Een aanvoerder, die een wedstrijd wenscht te spelen treedt in overleg met de Elftallen-Commissie en den Secretaris respectievelijk Wedstrijd-Secretaris. Art. 39. In dit reglement kunnen geen veranderingen worden aangebracht, dan in een daartoe belegde ver gadering. 2/3 van de aanwezige leden moet de verande ringen goedgevonden hebben. Art. 40. De vereeniging zal dan alleen ontbonden worden: a) wanneer op voorstel van het Bestuur op de alge- meene vergadering der leden zich daarvoor ver klaart; b) Ook wanneer het aantal leden beneden 5 gedaald is. Art. 41. Indien een besluit door het Bestuur genomen niet naar het genoegen der leden is, kan dat op een algemeene vergadering herroepen worden. 9

Amstel - BBdA Sportnieuws | 1941 | | pagina 13