Art. 25. Het tenue bestaat uit: Oranje jersey met wit montuur, zwarte broek, oranje kousen en voetbalschoenen. Art. 26. De contributie wordt door de algemeene ver gadering vastgesteld. Het Bestuur is bevoegd in bepaalde gevallen van het vastgestelde contributie-bedrag af te wijken. BIJEENKOMSTEN EN VERGADERINGEN. Art. 27. De algemeene vergadering heeft plaats in September. Art. 28. Gewone vergaderingen kunnen zoo noodig te allen tijde door het Bestuur worden uitgeschreven. Art. 29. a) Een algemeene vergadering wordt geschorst, indien niet één meer dan de helft van het aantal leden aan wezig is. De daarop volgende op de voorgaande ge schorste algemeene vergadering betrekking hebbende, gaat door ongeacht het aantal leden, dat aanwezig is. b) Zij, die de vergadering zonder kennisgeving van geldige reden verzuimen, worden beboet met f 0,50. Art. 30. Indien minstens 10 leden schriftelijk daarom verzoeken met opgave van het te behandelen onderwerp is het Bestuur verplicht een buitengewone vergadering uit te schrijven. Het Bestuur schrijft zulk een vergadering binnen 8 dagen na aanvraag uit. Art. 31. Over zaken kan mondeling gestemd worden, over personen wordt schriftelijk gestemd. De meerderheid beslist. SPEL EN MATERIAAL. Art. 32. Men is verplicht bij de wedstrijden in het vastgestelde tenue te verschijnen. Bij nalatigheid wordt alleen een geldige reden aangenomen. Zonder reden verbeurt men een boete van f 0,50. Art. 33. Indien een lid na ontvangen kennisgeving tot het spelen van een wedstrijd verhinderd is, is hij verplicht tijdig hiervan melding te maken aan den Secre taris respectievelijk Wedstrijd-Secretaris. Bij verzuim ver- 8

Amstel - BBdA Sportnieuws | 1941 | | pagina 12