Persoonlijk Overleden In memoriam 22 De volgende mensen zijn per 28 februari uit dienst van Heineken en per 1 maart in dienst van Albron. Dhr. J.R. Renee (Catering Heineken Brouwerijen Amsterdam) Dhr. J.F. Prins (Catering Heineken Brouwerijen Rijnland) Dhr. Z. Hadzi Jankov (Catering Vrumona Bunnik) Dhr. H. van Beelen (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. M.A. Borreman (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Mw. L.S. Binnendijk (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Mw. C.H.M. Gouw-Starrenburg (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. Q.A.D. Emmen Jr. (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. R. van Egmond (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. A.J. van Driesum (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. J.T. Heemskerk (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. J. van Kamp (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. P. Ip (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. J.J.A. Keij (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. R. Langeveld (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. F. de Matos (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Mw. J. Gersen-Marchand (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. A. Maatoug (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. E. van de Leije (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. E.J. van Leeuwen (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. J.G. Roest (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. J.M. Vieira (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. A.M.M. Scholts (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. E. Oliviera (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. R. de Wit (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Dhr. L. de Vogel (Catering Brouwerij Zoeterwoude) Mw. M.J.J. Wiggers-van Duren (Catering 's-Hertogenbosch) Mw. A.A.M. Geurtz-Hellings (Catering 's-Hertogenbosch) Mw. M.A.L.L. van Lieshout-de Klein (Catering 's-Hertogenbosch) Dhr. G.J.J. Kappen (Catering 's-Hertogenbosch) Dhr. G.M.T. Koppers (Catering 's-Hertogenbosch) Dhr. A.B.H. Knoop (Catering 's-Hertogenbosch) Mw. M.P.W. Berg j' Ami (Catering Services Zoeterwoude) Mw. Schimmel-van der Blom (Catering Services Zoeterwoude) Mw. Y.W.J. Marijt-Hoogduin (Catering Services Zoeterwoude) Mw. M.C. Goddijn-Habraken (Catering Services Zoeterwoude) Mw. J. Calkhoven-Habraken (Catering Services Zoeterwoude) Mw. S. W Hoppenbrouwer (Catering Services Zoeterwoude) Mw. A. van Leeuwen (Catering Services Zoeterwoude) Dhr. C. van Rhijn (Catering Services Zoeterwoude) Mw. H.A. Berk-van Mil (Catering Services Zoeterwoude) Mw. J.A.M.M. Schoonhagen-Verhoeven (Catering Services Zoeterwoude) Dhr. E. van Vliet (Catering Services Zoeterwoude) Mw. S.A.J. Penders (Ontvangsten Brand/De Ridder) Dhr. J.T.M. Bertrums (Ontvangsten 's-Hertogenbosch) Dhr. E.M.H.M.J. van Beers (Ontvangsten 's-Hertogenbosch) De heer H. van der Waart (69) is 25 februari 2005 overleden. Hij trad 19 januari 1965 in dienst bij de Amstel brouwerij en ging 1 april 2000 met pensioen. De heer C.J.A.M. Adams (74) is 27 februari 2005 overleden. Hij trad 1 februari 1971 in dienst bij de Heineken brouwerij te 's-Hertogen- bosch en ging 1 augustus 1995 met pensioen. De heer J.G. Vermeulen (75) is 2 maart 2005 overleden. Hij trad 16 maart 1945 in dienst bij de Amstel brouwerij en ging 1 oktober 1994 met pensioen. De heer A. Tak (81) is 14 maart 2005 overleden. Hij trad 1 februari 1952 in dienst bij de Heineken brouwerij te Rotterdam en ging 1 december 1988 met pensioen. De heer G.L. Rinkel (90), oud-directeur Productie, is 18 maart 2005 overleden. Hij trad 1 oktober 1940 in dienst bij de Heineken brouwe rij te Rotterdam en ging 1 juni 1976 met pensioen. Op 8 maart 2005 is Co Bruyn, na een langdu rige ziekte, overleden. Wij verliezen in Co een trouwe medewerker die 29 jaar geleden begon als bijrijder bij de Alkmaarse Bierhan- del op de Laat in Alkmaar. Wij hebben Co leren kennen als een enthousiast voetballiefhebber. Tot het einde toe heeft hij getracht om 'zijn' pupillen de kunst van het voetballen bij te brengen. Het behoeft geen betoog dat hij daarbij het nodige respect afdwong en ook kreeg. Naast zijn liefde voor voetbal had hij haast een even grote liefde voor het merk Amstel. Begonnen bij de drankenhandel als bijrijder, leefde hij zich hele maal uit in zijn werkgebied van de Alkmaarse horeca. Later is hij opgeleid tot chauffeur. Dit werk heeft hij tot 1997 kunnen doen. Hij had moeite om afscheid te nemen van zijn 'Bles', zoals hij zijn vrachtwagen noemde. Na die periode volgden twee heupopera ties waardoor hij ook het magazijnwerk niet meer kon doen. Desondanks bleef hij optimistisch en wilde hij per se blijven werken. Na vervangend werk in controlewerkzaamheden te hebben gevonden, heeft hij dit tot 2003 kunnen doen. Toen werd Co ernstig ziek. Hij bleef optimistisch, vrolijk en vol humor. Tot het laatste toe heeft hij gevochten om bij zijn gezin te blijven. De oneerlijke strijd tegen kanker heeft hij niet kunnen winnen, ondanks zijn positieve instelling. Wij wensen Jolanda, Simone en Remco veel sterkte met dit verlies. Alle medewerkers van Heineken Brouwerijen Noord-Holland Heineken

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 22