Bedankt! Geboorten Huwelijk Uit dienst 25-jarig huwelijk 40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Ria en Aart Westerman Ad en Siny Steenbakkers Familie Adriaanse Familie J. van Elderen Piet en Mar van Helden Familie W. Schipper Voor even was het weer één grote Heineken-familie. Een geweldige ontvangst in De Cambrinuskelder. Al die bekende gezichten, al die mooie verhalen. Mijn jubileum was prachtig. Dit heeft mijn groene Heineken-hart goed gedaan. Sjef Brummer Ab Sessink staat bekend als de goedlachse man van Horeca Tap Service. Hij is in 1980 begonnen als bijrijder bij drankenhandel Van Uhm in Didam en werkt sinds 1986 als monteur bij de Horeca Tap Service. Ab vierde met zijn gezin, (oud-)collega's en klanten op 8 april zijn 25-jarig jubileum in de unit Deventer. Wij kijken terug op een gezel lige receptie. Ab, nogmaals van harte gefeliciteerd met je jubileum. Collega's unit Deventer In Vers van 't Vat van maart '05 bij de rubriek Geboorten, is abusievelijk J.A. Weijerman als dhr. genoemd. Dit moet echter mw. zijn. Corporate Paulina, dochter van dhr. A. Skierski (Corporate IT) Tristan, zoon van dhr. J.J.A. de Leeuw (CCA Support Control Accoun ting) Heineken Brouwerijen Dhr. P.P. Vreeswijk (Commercieel assistent Amsterdam) met mw. S.A. Rooth Na een dienstverband van driejaar of meer Corporate Dhr. L.J. van Haaften (Corporate Commercial Excellence) Heineken Nederland Supply Dhr. W.F.M. Kerkvliet (Tactical Supply Chain Planning) Heineken Technical Services Dhr. R.L. Bots (R&D) Dhr. J.J. Wolfis (CP) 21 Heineken Brouwerijen Dhr. S.C. Luchtenburg (Interne Dienst Schielanden) Mw. F.A.E.M. van Zanten-Broere (Brand Management) Dhr. PA. Veldstra (Magazijn Drachten) Dhr. E. de Jong (Magazijn Drachten) Dhr. G. Schuiteman (Magazijn Gelderland) Heineken Nederland Business Services Dhr. B. Vossen (Arbodienst Bunnik) Dhr. C.W. Zwaan (Centrale Salarisadministratie) Mw. E.M. Bovenlander (Communicatie) Mw. C.J.M. Wesselink-van der Poel (DS Vormgeving en Drukwerk) Dhr. A. Abdullakhan (DS Vormgeving en Drukwerk) Dhr. J.P.H. den Breeyen (DS Vormgeving en Drukwerk) Mw. C.J. Wolff P&O) Heineken Nederland Supply Proseco Cathelijne, dochter van dhr. R.A. van Oppen (Financial Planning Dhr. R.R.M. Kamps (Operations Section 1) Control) Luisa Teresa, dochter van dhr. J.C. Ruys (Financial Planning Control) Céline Faye, dochter van dhr. E. Satter (Financial Planning Control) Heineken Technical Services Naomi, dochter van dhr. B.W. Haan (PS) Jannigje Helena Petronella, dochter van dhr. H. Vlooswijk (Packaging Technology) Heineken Brouwerijen Sofie, dochter van dhr. A.H. Boersma (Leisure Events) Vers van 't Vat, april 2005

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 21