Recepties Momentopname Afscheid Bart van Eunen, receptie 31 maart Bart van Eunen kwam 4 novem ber 1964 in dienst bij Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. in Amsterdam. Op 1 september 1981 werd Bart overgeplaatst naar Zoeterwoude als groepslei der Verpakken. Ten slotte is Bart benoemd als bedrijfsveiligheids- kundige binnen Brouwerij Zoeterwoude. Na ruim veertig jaar maakt Bart per 1 april 2005 gebruik van de Top/VUT-rege- ling en houdt hij een afscheids receptie op donderdag 31 maart 2005. U bent van harte welkom vanaf 16.00 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Afscheid Ber Goedhart, receptie 7 april Ber Goedhart kwam 1 juni 1972 in dienst bij Heineken op de Crooswijksesingel als computer operator en later bij Mainte nance (vanaf 1979 in Zoeter woude). In 1988 werd hij chef Technische Documentatie Administratie en later Logisch systeembeheerder. Vanaf 2002 werkte hij bij Facility Services. Ber maakt na bijna 33 jaar gebruik van de regeling voor 57,5-jarigen. U bent van harte welkom op donderdag 7 april vanaf 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Afscheid Arie van 't Hoff, receptie 7 april Arie is 21 januari 60 jaar gewor den. Hij werkte ruim 7 jaar bij Coebergh's Verenigde Distilleer derijen. Van 1977 tot heden heeft hij als verkoopleider/ commercieel manager nage noeg met alle drankenhandels te maken gehad in de provincies Gelderland en Overijssel. Op 7 april willen we 'een mooi glas Heineken' drinken op de afslui ting van deze mooie loopbaan. Dit zal plaatsvinden vanaf 17.00 uur in Theehuis Paleis 't Loo, Koninklijk Park 1 in Apeldoorn. 25-jarig jubileum Josef Kremer, receptie 15 april Het was 14 maart 25 jaar gele den dat Josef Kremer in dienst trad bij de Heineken Brouwerij in 's-Hertogenbosch. In 1980 werd hij aangenomen als opera tor aan de inpakker van Colonne 8. Josef is momenteel werkplek eigenaar van het werkgebied vullers Colonne 8. Terugkijkend op 25 jaar Heineken zegt Josef er een goed gevoel aan over te houden. Op zijn receptie op 15 april vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskelder in 's-Hertogen bosch hoopt Josef zijn collega's te verwelkomen. 25-jarig jubileum Piet van Son, receptie 15 april Piet van Son viert 15 april zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Piet is begonnen op Colonne 6 en werkte later op Colonne 8. Na zes jaar maakte Piet de overstap naar Intern Transport. Binnen DCS heeft Piet ruim 20 jaar gewerkt als heftruckchauffeur en operator. Piet kijkt met plezier terug op de afgelopen 25 jaar. Op 15 april vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch hoopt hij samen met vele (oud-)collega's zijn 25-jarig jubileum te vieren. 25-jarig jubileum Kees Snels, receptie 15 april Kees Snels kwam 1 december 1979 in dienst bij de Bossche Heineken Brouwerij. Kees is begonnen op Colonne 6 als operator. Op Colonne 6 en 7 werkte hij aan de spoelmachine, krattenwasser en inpakker. Momenteel werkt Kees als operator van Colonne 16. Hij heeft het altijd goed naar zijn zin gehad bij Heineken. Op 15 april vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskelder in 's-Hertogen bosch hoopt Kees zijn collega's te ontmoeten om samen zijn 25-jarig jubileum te vieren. Afscheid Leo en Jacqueline van Haaften, receptie 21 april In 1992 trad Leo van Haaften in dienst als senior consultant bij Corporate Distribution Logis tics. Vervolgens werkte hij als general manager bij Windward Leeward Brewery in St. Lucia, daarna als department manager of Corporate Purchasing in Nederland. De afgelopen jaren heeft hij als project manager projecten uitgevoerd binnen Corporate Marketing, Export en Corporate Commercial Excel lence. Leo maakt per 1 februari jl. gebruik van de HIR. Wij wensen Leo veel succes voor de toekomst. Tevens nemen wij afscheid van Leo's echtgenote Jacqueline van Haaften en willen wij haar danken voor haar waardevolle bijdrage en jaren lange inzet als vrijwilliger voor het Heineken Partner Network, waarvan zij 5 jaar voorzitter is geweest. Leo en Jacqueline nemen op 21 april vanaf 17.00 uur afscheid op De Moutzolder op de Stad houderskade te Amsterdam. U bent van harte welkom. Maart 2005 brak een record: nooit eerder viel er zo laat in de winter nog zo veel sneeuw Vers van 't Vat, maart 2005

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 27