Persoonlijk Uit dienst In memoriam In memoriam 22 Na een dienstverband van driejaar of meer Heineken Nederland Supply Mw. A.M. van Giessen-Duinkerken (Order Managementteam DCS) Dhr. F.W.A. Wagtendonk (Technologie Product) Heineken Nederland Business Services Mw. A. Langerak (Catering) Dhr. J.P. van der Sloot (Reporting Accounting) Mw. K.J. Willems (Communicatie) Dhr. J.A. Zweck (Team Beheer Financiële Systemen) Heineken Brouwerijen Dhr. J.J. Kramer (Deventer) Dhr. J. Kareis (Deventer) Dhr. R.H. Pires (Amsterdam) Dhr. C.R. Hunsel (Amsterdam) Dhr. K. Volkers (Amsterdam) Dhr. N.S. Appel (Amsterdam) Dhr. J. Brunekreef (Deventer) Dhr. M.H. in 't Veen (Channel Development Modern Trade) Dhr. A. Bleijleven (Drenthe) Mw. C.A.A.M. Flipsen (Slijtersorganisatie) Dhr. H.J.A.M. Vorstenbosch (Technische Service Organisatie) Dhr. A.M. Carree (Tap Techniek Noord) Dhr. P. van Emmerik (Tap Techniek Noord) Vrumona Mw. J.H. Mensink (BTD) Dhr. B.H.A. Aretz (Out of Home) Dhr. J. Liebeek (Distributie) Mw. S.C. de Jong (P&O) Dhr. W. Ravenhorst (Distributie) Corporate Mw. S.M. Enemark (OpCo Sub Saharan Africa) Dhr. A.C. Holtzappel (Corporate Communication) Dhr. H. Overdijkink (Corporate Internal Services) Dhr. B.F.M.A. Schiphorst (Corporate Internal Services) Mw. G.C. Schuurman (Corporate Internal Services) Mw. S.S. Pillai (Corporate IT) Mw. P.F. Willemsen-van den Heuvel (CHR OD) Voor uw medeleven en belangstelling bij het overlijden van mijn lieve man en mijn lieve vader, Chris Leijerweerd, betuigen wij onze oprechte dank. Tonny Leijerweerd-Veldhuis Op 21 februari 2005 is op 60-jarige leeftijd de heer Antonio Garcia Pascual overleden. Antonio kwam op 12 februari 1971 in dienst van Heineken Den Bosch. Hij kwam met een grote groep Spanjaarden vanuit Valladolid naar Nederland, om hier werk te vinden. Antonio werkte binnen de afdeling Verpakken aan de Dozenopzetmachine Colonne 8. In 1999 werd hij vanwege bedrijfsorganisatorische redenen overgeplaatst naar de Facili taire Dienst, afdeling Bedrijfskleding wasserij. Met ingang van 1 april 2002 maakte hij gebruik van de ROWOR-regeling. Op vrijdag 11 februari 2005 overleed Dick Hageman op 62-jarige leeftijd. Dick heeft 38 jaar, vol inspiratie en gedreven heid, voor Heineken gewerkt. Hij begon in 1968 als vertegenwoordiger bij Thuis- verbruik, waar hij in 1975 accountmana ger werd, met uiteindelijk de stap naar Landelijk verkoopleider Thuisverbruik Bier. In 1990 werd Dick hoofd Horecagebied Gelderland en Overijssel. In 1995 werd hij benoemd tot Gewestelijk unit manager Noord/Oost Nederland. Zijn veelbewogen, succesvolle carrière sloot Dick af in Australië, waar hij het Heinekenizing-proces introduceerde. In 2000 maakte hij gebruik van de 57,5-jarigen-regeling, met daaraan vooraf gaand een groots en gepast afscheidsfeest. Enige tijd geleden kreeg Dick te kampen met een ongeneeslijke ziekte. Met verdub belde energie ging Dick aan het werk om alles te regelen wat er menselijkerwijs nog te regelen viel. Na een laatste vakantie met zijn hele gezin heeft Dick, omringd door de liefdevolle zorg van zijn vrouw Ineke, toegeleefd naar zijn einde. Dick en Heineken waren een twee-eenheid en tot het laatst bleef hij geïnteresseerd in het wel en wee van al zijn Heineken-collega's en vrienden. Dick was een 'mens-manager' en hield van mensen. Mensen hielden ook van hem. In de rouwkaart staat dan ook 'wij moeten zijn leven loslaten, maar hij blijft altijd bij ons'. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Collega's Gewest Noord Oost Midden Heineken

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 26