Bedankt! 20 25-jarig huwelijk 40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 55-jarig huwelijk Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Ria en Aart Westerman Ludo en Annette Pesman Riet en Gerhard Vink Hans en Lies de Weger Familie C.J. de Vries Familie J.G. Vermeulen Familie Van Leeuwen Familie K.P. Nierop Familie J.G.A. dejongh 31 januari is voor ons een zeer bijzondere dag geworden. Eerst was er een mooie rondrit door Vlissingen in een Heineken-vrachtwagen van de familie Herwegh met daarachter een colonne van vrachtwa gens. Ook heb ik een eigen straatnaambord 'Rinus Zwemerplein' gekregen. Dit hangt nu in de unit Zeeland, waarmee ik zeer vereerd ben. De aanwezigheid van vele (oud-)collega's en relaties deed ons zeer goed. Rudy van Haperen sprak fijne woorden van waardering en Peter Louwerse zorgde voor een leuke terugblik op mijn carrière. Het verhaal over mijn loopbaan en pensioen werd buiten gewoon mooi gebracht door Engel Reinhoudt. Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen wil ik iedereen hartelijk danken die heeft bijgedragen aan het succes van mijn afscheidsreceptie, de mooie woorden, de organisatie, de cadeaus en de foto's. Het was fantastisch om op deze wijze afscheid te nemen. Wij wensen u het allerbeste. Rinus en Willy Zwemer Mijn afscheid op 27 januari na bijna 37 dienstjaren is voor mij, mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen een onvergetelijke dag gewor den. Dank aan het management, collega's, oud-collega's, familie en vrienden voor hun bijdrage aan deze feestelijke dag. Zoals jullie ongetwijfeld hebben gezien, was mijn vrouw niet helemaal gezond op deze dag, maar op dit moment is zij gelukkig weer aan de bete rende hand. Ook bedankt voor jullie belangstelling in deze. Ik zelf ben blij dat mijn wens om door de voordeur het pand te verlaten, is uitgekomen. Nogmaals allen bedankt voor deze fijne dag. Herman Kreté Op vrijdag 14 januari hebben wij ons 25-jarig jubileum gevierd in De Cambrinuskelder. Na de ontvangst met koffie en gebak, het woordje van Godfried Meijer en het opprikken van het gouden Heineken-speldje wachtte ons een warm onthaal in De Cambrinus kelder waar onze genodigden, collega's en oud-collega's in ruime mate aanwezig waren. Na de toespraken door de teamleiders John Elands en Jos Habraken werden wij verrast met diverse cadeaus, waarbij onze vrouwen royaal in de bloemetjes werden gezet. Hierna konden we onszelf onder de aanwezigen begeven en genieten van ons eigen product en het Chinees-Indisch buffet. Deze middag werd voor ons en onze vrouwen een happening waar wij met veel plezier en genoegen op terug kijken. Ook onze genodigden hadden lovende woorden over de wijze waarop ons jubileum gevierd werd. Hierbij willen wij iedereen bedanken die er aan meegewerkt heeft om dit feest mogelijk te maken, waarbij we zeker Jan Bertrums niet willen vergeten die de regie van deze middag in handen had. Heineken, bedankt. Harrie en Paulien de Leeuw, Joop en Marga Suiskens, Willem en Miriam Breedveld Op 20 januari heb ik op de unit Alkmaar afscheid genomen van vele (oud-)collega's, familie, vrienden en bekenden. Het was een receptie (reünie) zoals mijn vrouw en ik gewenst hadden. Allen die hebben meegewerkt om dit te organiseren, die zijn gekomen om ons de hand te schudden, willen wij dan ook hartelijk bedanken omdat zij deze dag voor ons onvergetelijk hebben gemaakt. Natuurlijk ook bedankt voor de bloemen, cadeaus en andere blijken van waarde ring. Ik hoop, dat in de jaren dat ik nu gebruik ga maken de VUT en later van mijn pensioen, in goede gezondheid mag beleven. Het ga u goed en tot ziens op de volgende reünies. Bart en Mary de Block Op 1 februari nam ik ter gelegenheid van mijn pensionering afscheid van Heineken in het ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. Het werd een fantastische dag die uitmondde in een reünie met collega's en 'delegaties' vanuit Singapore, Indonesië en natuurlijk Lagos. Via deze weg wil ik eenieder danken voor deze zeer bijzondere dag. Ik wens dat het u allen goed moge gaan. Hans en Joyce Twaalfhoven en kinderen Gaarne wil ik samen met mijn vrouw en familie alle collega's, oud collega's en relaties bedanken die mijn afscheidsreceptie tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Het fantastische optreden van de Braziliaanse gelegenheidsband maakte het een receptie met een feestelijk Zuid-Amerikaans sfeertje. Tevens wil ik graag eenie der die een donatie heeft gedaan aan de Lepra Colony bedanken uit naam van de patiënten. Uw bijdrage heeft 30 families en vele patiënten in het ziekenhuis een onvergetelijke kerst bezorgd. In 2006, bij mijn volgende bezoek, wordt het resterende bedrag aan deze mensen geschonken. De actie heeft ruim 2.700 euro opgele verd, hetgeen mijn stoutste verwachtingen te boven ging. Nogmaals bedankt! Familie K. van der Brug Ook namens mijn vrouw Ivonne wil ik Heineken bedanken voor de afscheidsreceptie op 2 februari, als sluitstuk van het actief bezig zijn in binnen- en buitenland voor dit prachtige bedrijf en zijn mensen. De aanwezigheid van vele bekenden is zeer door ons gewaardeerd. Nogmaals heel hartelijk dank en 'till we meet again'. R.H. Siwalette Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die op 13 januari bij mijn 25-jarig jubileum bij Heineken is geweest. Ik kijk terug op een heel gezellig feest waarin veel collega's en oud-collega's langskwa men om mij te feliciteren. Bij deze bedankt voor de cadeaus en bloemen die wij mochten ontvagen. Familie H. Gerrits Heineken

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 24