Vrienden van Amstel LIVE! helemaal uitverkocht Award voor duurzaamheidsverslag De vrienden van Amstel LIVE! is uitgegroeid tot een van de best bezochte evenementen van Nederland. De 2005-editie was tot de allerlaatste kaart uitverkocht en trok in totaal 70.000 man naar Ahoy. De zeven Vrienden van Amstel LIVEI-avonden stonden in het teken van spannende duetten. Een van de opmerkelijkste zang-combinaties werd gevormd door rappers Lange Frans en Baas B. met Krezip-zangeres Jacqueline, maar ook de duo's Brainpower met Frank Boeijen en Xander de Buisonjé met Guus Meeuwis mochten er zijn. De laatste twee heren zongen het nummer 'Geef mij je angst', dat nummer één stond in de Top 25 van favoriete De vrienden van Amstel LIVE! clips. Muziekliefhebbers konden hiervoor hun stem uitbrengen op de website vriendenvanamstel.nl en hebben dat massaal gedaan. Het Heineken duurzaamheidsverslag 2002- 2003 heeft onlangs de ACC Award gewonnen: de prijs voor het beste maatschappelijk verslag in Nederland. De Award werd uitgereikt door de staatssecretaris van Economische Zaken, Karien van Gennip, aan Han de Goederen, Corporate Affairs director. Bij deze verkiezing hebben vormgeving en fraaie plaatjes in eerste instantie nauwelijks invloed op het oordeel van de onafhankelijke jury; het gaat puur om de manier waarop over milieu-, en eventueel de sociaal-ethische en financiële aspecten van de bedrijfsvoering wordt gerapporteerd. Volgens de jury valt het Heineken duurzaamheidsverslag 2002- 2003 op door zijn goede structuur. "Ondanks de veelheid aan onderwerpen is het verslag zeer goed leesbaar. Het directieverslag, hoewel een redelijk hoog PR-gehalte, bevat veel informatie maar is wel transparant. Ook de profielschets van het bedrijf valt op door zijn open- en helderheid", aldus het juryrapport. De integrale versie van het Heineken duurzaamheidsverslag is on-line beschikbaar via de downloadsectie van www.heinekeninternational.com. Al pf I ïtct Tijdens een vakantie in Zwitserland constateerde Bart Hagevoort (Interieur adviezen Heineken Brouwerijen) tot zijn genoegen dat het autovrije Saas Fee een prima oplossing heeft gevonden voor het vervoer van Heineken-bier: een milieuvriendelijke electrocar met helemaal de juiste uitstraling. En over uitstraling gesproken: ook de Duitsers, bierdrinkers bij uitstek, kunnen er wat van. Het commentaar van de maakster van deze foto, mevrouw Bakker-Suurland: "Ook in Berlijn vindt men Heineken fijn." Die conclusie lijkt inderdaad gerechtvaardigd. *BTE Vers van 't Vat, januari/februari 2005

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 7