27 Momentopname 25-jarig jubileum Theo Kolen, receptie 10 maart Theo Kolen begon 10 maart 1980 als bedieningsman bij Verpakken. In 1981 werkte hij tijdelijk als container handbela der bij Intern Transport. Theo werd 1 september 1996 taak- team medewerker B in opleiding en per 1 juli 1998 taakteam medewerker B op cluster Bus Vat, bliklijnen Colonne 11 en 17. De laatste twee jaar was hij werkplekeigenaar van de vullers van beide bliklijnen. U bent 10 maart vanaf 15.30 uur van harte welkom in De Cambrinuskelder in Den Bosch. 25-jarig jubileum Otte Koeno Schilstra, receptie 1 april Otte Koeno is begonnen bij drankenhandel de Vries Lemmo in Twello. Aanvankelijk als bijrij der, later als chauffeur. In 1989 is hij meeverhuisd naar Heine- ken Brouwerijen Overijssel als magazijnmedewerker/heftruck chauffeur. Dit doet hij nog steeds met veel inzet en plezier bij Heineken Brouwerijen Deventer, waar Otte Koeno in april 2002 naartoe is verhuisd. De receptie vindt vanaf 16.30 uur plaats in Café 'Huiskamp' aan de Maag denburgstraat 5 in Deventer. 25-jarig jubileum Antoon Geerdink, receptie 7 april Antoon kwam op 1 april 1980 in dienst als bijrijder bij de Noord Friese Drankenhandel. Dezelfde functie die hij later in Grou vervulde. In 1989 werd Antoon chauffeur voor het Horecage- bied Groningen/Friesland/Dren the en vervolgens orderverza melaar in Grou. Antoon is nu medewerker Magazijn in Drach ten. In die hoedanigheid kunt u hem dan ook de hand schudden tijdens zijn receptie om op 7 april om 16.30 uur in 'Tapperij Azeven' van de unit Drachten. 25-jarig jubileum Ab van der Ree, receptie 7 april Ab is begonnen in Zoeterwoude als vorkheftruckchauffeur en werd daar later groepsleider Magazijn Intern Transport. In 1995 verhuisde hij naar Gronin gen waar hij Chef Expeditie Magazijn werd. In 1997 werd hij groepleider Logistiek in Gronin gen en is vorig jaar in die func tie meeverhuisd naar Drachten. U kunt Ab 7 april feliciteren vanaf 16.30 uur in 'Tapperij Azeven' van de unit Drachten. 25-jarig jubileum Sjef Brummer, receptie 11 maart Sjef begon in 1980 als voorraad- bewaker in 's-Hertogenbosch bij de afdeling Expeditie. In deze functie was hij medeverant woordelijk voor het bewaken van biervoorraden en het provincievervoer. In 1986 stapte hij over naar de afdeling Kelder bier Transport. Sjef is verder een verwoed verzamelaar van Heineken lectuur en zeer geïn teresseerd in de Bossche geschiedenis. Mooie onderwer pen om te bespreken bij een glas Kelderbier tijdens zijn receptie op 11 maart om 17.00 uur in De Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. 37,5-jarig jubileum Maarten Vink, receptie 1 april Maarten Vink heeft vanaf 1 okto ber 1967 tot heden aardig wat functies in de logistieke sfeer vervuld. Bijrijder in Eist, maga zijnmedewerker/ vorkheftruck chauffeur in Nijmegen, groeps leider Magazijn in Arnhem en logistieke administratie bij Heineken Brouwerijen Gelder land en Nijmegen. Altijd bezig met vervoer, ook in zijn vrije tijd want dan kweekt hij vogels. Een echte goudvink! De receptie is om 16.00 uur op 1 april 'in de Steek' van de unit Nijmegen. 37,5-jarig jubileum Henk van der Laan, receptie 7 april Henk startte in 1967 zijn loop baan als ouderwetse kantoorbe diende bij Drankenhandel Groningen N.V. Vervolgens stortte hij zich op de administra tie van de Noord Friese Dran kenhandel, Hergarden Joure en later van Hergarden Grou. In 1985 werd Henk assistent groepsleider Magazijn en Expe ditie in Groningen. Hij vond echter toch zijn weg terug naar de administratie van diezelfde unit en heeft als laatste domici lie gekozen in Drachten. Henk viert 7 april zijn jubileum vanaf 16.30 uur in 'Tapperij Azeven' van de unit Drachten. Eén en al oor, op de achterpaginafoto, tijdens de nieuwjaars- speech op de Brouwerij in Zoeterwoude. Vers van 't Vat, januari/februari 2005

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 27