Recepties 26 25-jarig jubileum Ron Droog, receptie 18 februari Ron Droog begon 9 november 1979 als vorkheftruckchauffeur bij MIT (nu DCS). Hij werd assis tent groepsleider en vervolgens teamleider DCS. In mei 1999 startte hij als logistiek manager in Amsterdam. Ron is een collega waarbij je binnen kunt stappen als je een probleem hebt of je verhaal kwijt wilt. Hij is een mensen-mens. Waar schijnlijk zien we dan ook veel oud-collega's op de receptie op 18 februari vanaf 15.30 uur in de ontvangstruimte van Heine- ken Brouwerijen Amsterdam Sloterdijk. 37,5-jarig jubileum Arnoud van Mourik, receptie 1 maart Arnoud van Mourik begon als administratief medewerker in Amsterdam en werd daar vervolgens vertegenwoordiger Thuisverbruik. Hij maakte als vertegenwoordiger een over stap naar de horeca en West Brabant in 1981. Hij beperkte zich echter niet tot het westen van Brabant en maakte ook het oosten tot zijn werkterrein. Zijn receptie wordt 1 maart gehou den in de ontvangstruimte de Cour van Heineken Brouwerijen Brabant West in Etten-Leur. Iedereen is van harte welkom vanaf 16.30 uur. 37,5-jarig jubileum Piet Stams, receptie 4 maart Je kunt Piet Stams met één woord omschrijven: regelneef. Als groepsleider Verpakken moet deze eigenschap hem en Heineken goed van pas zijn gekomen. Ook was hij vele jaren lid van de Bossche OR en COR. In 1998 maakte Piet de overstap naar het communicatievak. Bovendien is hij ook nog 'razende reporter' voor Brouwe- rijnieuws. Piet nodigt u 4 maart vanaf 15.30 uur uit in De Cambrinuskelder in Den Bosch om samen het glas te heffen. Afscheid Han Hulscher, receptie 4 maart Han Hulscher is 16 april 1965 in dienst getreden en heeft vanaf dat moment veel kanten van de onderneming gezien. Bedrijfs bureau, Commercie, Techniek, Administratie en gastheerschap. Han heeft op al deze vlakken één of meerdere functies uitge oefend. Dat levert een grote verscheidenheid aan collega's en ex-collega's op die allemaal welkom zijn tijdens zijn afscheidsreceptie op 4 maart vanaf 16.00 uur in 'de Steek' van de unit Nijmegen. 25-jarig jubileum Piet Barnhoorn, receptie 25 februari Piet Barnhoorn kwam 1 januari 1980 in dienst als codeur op de plaatselijke Administratie in Zoeterwoude. Daarna heeft hij ook andere functies vervuld binnen de Administratie van zowel Heineken Zoeterwoude, Drankenhandel Toonen-Lafeber in Katwijk als bij Heineken Brou werijen Rijnland Noordwijk. Piet is nu allround medewerker Administratie bij Heineken Brou werijen Rijnland. U bent allen welkom tijdens zijn receptie op 25 februari vanaf 17.00 uur in het Café van Heine ken Brouwerijen Rijnland in Noordwijk. 25-jarig jubileum Cor Swertz, receptie 3 maart Cor Swertz is 3 maart 1980 als bijrijder bij Drankengroothandel Hub. Timmermans B.V. in Gennep begonnen. Als gevolg van de overname door Heine ken werd hij vervolgens bijrijder in Horst. In 1997 begon hij als orderverzamelaar bij Heineken Brouwerijen Gelderland en zorgt daarbij voor het bruik- leenonderhoud. De receptie voor Cor wordt 3 maart gehou den 'in de Steek' van de unit Nijmegen en begint om 16.00 uur. Afscheid Bert Knol, receptie 4 maart Bert Knol begon 1 januari 1977 als groepsleider in de bottelarij bij Vrumona en werd vervol gens transportplanner. Vanuit Bunnik verhuisde hij naar Gelderland en werd daar groepsleider Logistiek. In 2003 begon Bert als verkooptelefonist in Nijmegen. Een vriendelijk mens en een fijne collega die u de hand kunt schudden op zijn afscheidsreceptie op 4 maart vanaf 16.00 uur 'in de Steek' van de unit Nijmegen. 25-jarig jubileum Charles van de Splinter, receptie 10 maart Charles van de Splinter begon in 1980 als bedieningsman in opleiding. Na functies als kuip en- tankreiniger, veldwerker gistkelder, wortontvanger/slan- ger, mocht hij zich in 1985 zieder noemen. Charles heeft alle 25 jaren binnen Brouwen in 's-Hertogenbosch gewerkt, met in 2003 een uitstapje van enkele maanden naar Ama Nigeria. De laatste jaren was hij als operator betrokken bij grote investeringsprojecten. U bent 10 maart van harte welkom vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskel der in Den Bosch. Heineken

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 26